Jaunumi

Lasiet un uzziniet vairāk par jaunākajām saules un atjaunojamās enerģijas ziņām un tehnoloģiju sasniegumiem.

Saules ģeneratora komplets ar saules paneļiem

Portatīvie saules paneļi

Portatīvie saules paneļi ar akumulatoru un ģeneratoru Growatt Infinity 1500 nodrošina stabilu un vienmērīgu elektroenerģijas plūsmu situācijās, kad nav lokālā elektroenerģijas pieslēguma vai elektroenerģija ir nestabila.

Skatīt
Saules paneļu cena - kā tā veidojas?

Saules paneļu cena – kā tā veidojas?

Saules paneļu popularitāte Latvijā turpina pieaugt, un arvien vairāk mājsaimniecību un uzņēmēju izlemj par labu saules paneļu sistēmas ierīkošanai. Šajā jomā darbojas daudz un dažādi pakalpojumu sniedzēji, piedāvājot visai plašu produktu un pakalpojumu klāstu. Šādā situācijā ir būtiski izdarīt pareizo izvēli, jo saules paneļu sistēma ir ievērojams ilgtermiņa ieguldījums.

Skatīt
N-tipa saules paneļi

N-tipa saules paneļi

N-tipa saules paneļi piedāvā augstāku efektivitāti, labāku veiktspēju vāja apgaismojuma apstākļos, augstāku temperatūras toleranci un elastību to uzstādīšanā. Turklāt N-tipa saules paneļiem ir samazināta gaismas atstarošanu un palielināta gaismas caurlaidību, kas uzlabo to kopējo veiktspēju.

Skatīt
Saules paneli uz jumta - kas janem vera

Kā novērtēt jumta piemērotību saules paneļiem

Saules paneļu uzstādīšana uz jumta ir lielisks veids, kā izmantot saules enerģijas sniegtās priekšrocības, vienlaikus ietaupot naudu elektrības rēķinos. Tomēr, pirms ķerties pie saules paneļu uzstādīšanas, ir svarīgi izvērtēt, vai jūsu jumts ir piemērots to izvietošanai. Šajā rakstā mēs sniegsim jums norādījumus, kā novērtēt jūsu jumta piemērotību saules paneļiem.

Skatīt
Kāpēc nevajadzētu atlikt saules paneļu uzstādīšanu un paspēt to izdarīt šogad

Kāpēc nevajadzētu atlikt saules paneļu uzstādīšanu?

Latvijas elektrības cenas ir stabilizējušās un daudzi cilvēki ir nedroši par saules paneļu iegādi. Tomēr, pat situācijā ar šādām elektroenerģijas cenām, saules paneļu ierīkošana ir gudrs solis. Saules enerģija ir ilgtspējīga un videi draudzīga alternatīva tradicionālajai elektrībai, kas rada daudz priekšrocību gan finansiāli, gan ekoloģiski.

Skatīt
Hibrīdās saules paneļu sistēmas

Hibrīdās saules paneļu sistēmas — kas tās ir?

Hibrīdās saules sistēmas apvieno gan tīklam piesaistīto, gan ārpus tīkla esošo saules paneļu sistēmu priekšrocības. Šīs sistēmas būtībā ir saules paneļu, saules bateriju un invertora kombinācija. Hibrīdās saules sistēmas ir paredzētas, lai ražotu elektroenerģiju no saules un uzglabātu lieko enerģiju saules baterijā.

Skatīt
Paikesepaneelid talvel 1568x880 2

Tier 1 saules paneļi

Izvēloties saules paneļus, noteikti ir nācies saskarties ar terminu “Tier 1”, ko izmanto daudzi saules paneļu ražotāji. Ko tieši tas nozīmē un kāpēc to ir būtiski zināt? To mēs skaidrosim zemāk esošajā bloga ierakstā. Termins “Tier 1” nozīmē, ka tie ir augstākās kvalitātes, pirmā līmeņa saules paneļi, kurus ražo lieli un uzticami saules paneļu ražotāji.

Skatīt