Saules paneļu apkope

Saules paneļu apkope

Saules paneļu apkope un uzturēšana ir mūsu rokās

Ikgadējās apkopes ietvaros mēs pārbaudām visu saules paneļu parku.

Cik bieži ir jāveic saules paneļu apkope?

Saules paneļu parka pārbaudi nepieciešams veikt vismaz reizi gadā. starplaikā nekādas problēmas nerodas. Saules paneļu ražotāji nodrošina 12-15 gadu un 25 gadu lineāro produkta garantiju paneļu produktivitātei. Invertoru ražotāji nodrošina 5 gadu garantiju. Vairāk par garantijām aprakstīts produktu lapā.

Saules paneļu parka apsekošana ar dronu

Mēs piedāvājam veikt saules paneļu parka apsekošanu ar dronu, kas veic termiskās diagnostikas mērījumus. Droni, kas aprīkoti ar speciālu termovizoru, spēj pārvērst siltumenerģiju redzamā materiālā. Kas agrāk palika nepamanīts, tagad ir pieejams kā attēls vai video. Drona termodiagnostisko mērījumu var izmantot, lai noteiktu ražošanas defektus, plaisas, bojātus savienojumus, termiskās anomālijas, armatūras un komponenšu bojājumus kā arī citus defektus. Turklāt droni padara datu vākšanu ātru un drošu.

Papildus apkopes pakalpojumi

Lielos saules paneļu parkos var būt nepieciešams uzstādīt drošības sistēmas, lai aizsargātu pret zādzībām un vandālismu.

Videonovērošanas kameru uzstādīšana ieteicama jau saules parka būvniecības sākumposmā. Mūsu pieredze liecina, ka tas dažkārt ir labākais risinājums, lai nodrošinātu īpašuma drošību.

Papildus tehniskajām apsardzes ierīcēm mēs rekomendējām uzstādīt arī žogu. Tas parkā neļaus iekļūt gan nevēlamiem cilvēkiem gan dzīvniekiem.

Jums ir saules paneļi,
kuriem nepieciešama apkope?

Mēs varam veikt jūsu saules paneļu apkopi. Sazinieties ar mums un saņemiet piedāvājumu.