Saules paneļu nojumes automašīnām

Saules paneļu nojumes automašīnām ir inovatīvs risinājums elektrisko automašīnu uzlādei. Saules paneļi un elektromobiļu uzlādes stacijas apvieno elektroenerģijas ražotāju un patērētāju, tādējādi radot iespēju efektīvāk izmantot enerģiju.

Kāpēc uzstādīt saules paneļu nojumes?

Elektromobiļu uzlādes stacijas ir izvietotas pa visu Latviju, diemžēl elektrība priekš tām nāk galvenokārt no neatjaunojamiem resursiem. Alternatīva būtu izmantot tur pat saražoto saules elektroenerģiju, kuru var tieši novadīt elektromobiļu lādētājos. Saules paneļi un elektromobiļu uzlādes stacijas apvieno elektroenerģijas ražotāju un patērētāju, tādējādi radot iespēju efektīvāk izmantot enerģiju.

Priekšrocības, uzlādējot elektroauto ar saules paneļiem

Sabiedrībā augošā atbildības sajūta un vēlme risināt vides ilgtspējas problēmas palielina elektrisko automašīnu skaitu uz ielām ik gadu. Vēl lielāk lēciens sagaidāms 2022. gadā, kad būs pieejams atbalsts elektrisko automašīnu iegādei arī Latvijā. Saules autostāvvietas spēs ražot zaļo enerģiju vismaz 25 gadus. Vairums autorožatoju ir uzstādījuši mērķi aizstāt iekšdedzes automašīnu ražošanu ar elektrisko automašīnu ražošanu līdz 2030. gadam.

Kā strādā saules paneļu nojumes?

Līdzstrāva no saules paneļiem tiek novirzīta uz invertoru, kur tā tiek pārveidota par maiņstrāvu. Saražoto elektroenerģiju var izmantot pa tiešo elektromobiļu uzlādei. Ja saules paneļu saražotā enerģija ir lielāka par patēriņu – elektroenerģiju pārdod komunālajam tīklam. Ja nepieciešams, elektroenerģiju papildus iepērk no tīkla, piemēram, vakarā, kad saules elektroenerģijas produktivitāte ir zema.

 

Saules paneļu saražoto elektroenerģiju var pārvadīt uz visa veida elektromobiļu uzlādes stacijām. Elektromobiļu uzlādes staciju jauda parasti ir 22 kW, 50 kW un 150 kW.

Kāds ir saules paneļu nojumes uzstādīšanas process?

Mēs parūpējamies par visa projekta gaitu:

Vai saules paneļu nojumes automašīnām ir piemērotas arī privātmājām?

Protams! Saules paneļu auto nojumes kopā ar elektromobiļu uzlādes stacijām gan pie privātmājām, gan daudzdzīvokļu mājām, publiskajiem uzlādes punktiem, tirdzniecības centriem un atklātām autostāvvietām pie lielveikaliem un citām ēkām.

Vēlies uzzināt vairāk par saules paneļu nojumēm automašīnām?

Mūsu komanda ir šeit, lai palīdzētu jums izvēlēties piemērotāko saules enerģijas nojumes risinājumu. Pastāstiet mums par savām vajadzībām, un mēs ieteiksim labāko risinājumu.

Saules paneļi, invertori, saules baterijas

Saules paneļi

Monokristalīna saules paneļi no pasaules klases izstrādātājiem.

Labākās saules baterijas

Saules baterijas

Saules baterijas priekš maza un liela apjoma saules enerģijas projektiem.

Uzticamākie invertori

Invertori

Invertori no pasaules klases izstrādātājiem kas nodrošina drošu un stabilu saules parka darbību.