SUNERGIA pievienojas asociācijai – Saules Enerģija Latvijai

SUNERGIA pievienojas asociācijai – Saules Enerģija Latvijai

Esam priecīgi paziņot, ka ar šī gada aprīli esam pievienojušies asociācijai «Saules Enerģija Latvijai», kur kopā ar citiem vadošajiem elektroenerģijas  nozares uzņēmumiem strādāsim vienota mērķa labā –  sekmēt vienotas atjaunojamās elektroenerģijas nozares stratēģijas un nepārtrauktas energoapgādes ekosistēmas izveidi.

Asociācija ir dibināta 2022. gadā un tā apvieno atjaunojamās energoresursu nozarē strādājošus uzņēmumus – atjaunojamās  elektroenerģijas projektu attīstītājus, elektromateriālu vairumtirgotājus un uzstādīšanas darbu veicējus. Kopā mēs vēlamies veidot vienotu izpratni sabiedrībai, politikas veidotājiem, valsts un pašvaldību institūcijām.

Asociācijas dalībnieki ir apņēmušies veicināt sabiedrības izpratni par nozari, kā arī aktualizēt un risināt dažādus tās problēmjautājumus, par virsmērķi izvirzot iesaistīšanos Nacionālā enerģētikas un klimata plāna aktualizēšanas procesā.

Tāpat saules enerģijas industrijas uzņēmumi ir apņēmušies veidot vienotu nozares redzējumu un pārstāvēt to valsts un pašvaldību institūcijās, darbā ar sistēmas operatoriem un sabiedriskajām organizācijām.