Portatīvie saules paneļi

Saules ģeneratora komplets ar saules paneļiem

Portatīvie saules paneļi Growatt Infinity 1500

Growatt Infinity 1500 portatīvā saules paneļu stacija nodrošina stabilu un vienmērīgu elektroenerģijas plūsmu situācijās, kad nav lokālā elektroenerģijas pieslēguma vai elektroenerģija ir nestabila. 

Komplekta cena 1600 EUR + PVN

Komplektā iekļauts ģenerators – akumulators un 200W saules paneļu komplekts. Ir iespējams iegādāties papildus saules paneļu komplektus.

Portatīvie saules paneļi

save_energy

Atjaunojamā enerģija

solar_energy

Ātra uzlāde ar saules paneļiem

depositphotos_117919136-stock-illustration-solar-energy-concept

Izturīga pārnēsājamā baterija

Stabila elektroenerģija piedzīvojumos dabā un dārza mājiņā

Growatt pārnēsājamais saules enerģijas ģenerators-akumulators ražo stabilu un tīru enerģiju, lai arī kur jūs atrastos – piedzīvojumos dabā vai dārza mājiņā. Tas lieliski noderēs ka ārkārtas enerģijas avots jebkuras sadzīves elektroierīces darbināšanai elektropiegāžu pārrāvumu gadījumos jūsu mājās. Ģenerēšanas iekārtas komplektā ietilpst ērti pārvietojami un kompakti saules paneļi. 

Saules ģenerators - akumulators diagramma

Kāpēc izvēlēties Growatt Infinity 1500?

Iespaidīga jauda un 12 kontaktligzdas

Growatt Infinity 1500 ir pārnēsājama spēkstacija ar 1512 Wh jaudu, 4 x 110 V 2000 vatu ( iespējams palielināt līdz 4000 vatiem) maiņstrāvas kontaktligzdām, kas var vienlaikus uzlādēt 12 ierīces un nodrošināt pietiekamu jaudu, lai darbinātu tādas ierīces kā kafijas automātu, mikroviļņu krāsni, ledusskapi, dronu, portatīvo datoru, telefonu, elektrisko urbjmašīnu un citas ierīces.

Ātrā uzlāde

Growatt Infinity 1500 spēkstaciju var uzlādēt ar maiņstrāvas sienas lādētāju no 0 līdz 80% 1 stundas laikā vai pilnībā uzlādēt 2 stundu laikā, nodrošinot ārkārtīgi ātru uzlādes pieredzi un netraucētu barošanu.

Tīra un rentabla saules enerģijas uzlāde

Kā saules enerģijas ģeneratoru Growatt Infinity 1500 var pilnībā uzlādēt ar 800 W saules enerģijas ievadi tikai 2,5 stundās, nodrošinot ilgtspējīgu āra strāvas padevi kempingam ceļojuma laikā. Ģeneratora komplektā ir iekļauti saules paneļi ar jaudu 200w. Papildu paneļu komplektus ir iespējams iegādāties papildus.

Vienkārša tālvadība, izmantojot mobilo lietotni viedtālrunī

Sistēma nāk komplektā ar MyGro lietotni, lai ieslēgtu/izslēgtu uzlādes portus, izmantojot Wi-Fi vai Bluetooth. Attālināti pārraugiet uzlādes statusu un akumulatora darbības laiku, lai pārliecinātos, ka spēkstacija ir gatava ārkārtas situācijām vai strāvas padeves pārtraukumam.

2 gadu garantija

Stacijai ir divu gadu produkta garantija. Sazinieties ar mums, izmantojot pasūtījuma numuru, lietotāja rokasgrāmatu vai Growatt tiešsaistes klientu apkalpošanas dienestu.

Saules ģenerators salīdzinājumā ar iekšdedzes ģeneratoru

Saules ģenerators vs. iekšdedzes ģenerators salīdzinājuma tabula

Iegādājies portatīvo saules paneļu staciju !

Saules paneļu komplekts ar Growatt saules baterijām

Mums piedāvājumā ir arī citi Growatt risinājumi, kā piemēram saules paneļu komplekts ar invertoru un Growatt saules baterijām privātmājām.  Uzstādot saules paneļu sistēmu un baterijas, jums ir iespēja elektroenerģiju sākt patērēt daudz efektīvāk un gudrāk.