Saules baterijas

Saules baterijas uzglabā saules paneļu saražoto enerģiju vai no Sadales Tīkla iepirkto elektrību. Saules baterijās uzkrāto elektroenerģiju var uzglabāt un lietot, kad elektrības cena ir visaugstākā.

Saules baterijas nelielam elektroenerģijas patēriņam

Nelielam elektrības patēriņam saules baterijas palīdz ietaupīt elektrības tīkla maksu. Saules paneļu produktivitāte ir visaugstākā dienas laikā, taču tieši šajā laikā cilvēki parasti ir ārpus mājas. Enerģijas patēriņš pieaug vakarā, kad cilvēki atgriežas mājās no savām dienas gaitām. Šādos scenārijos saules baterijas ir īpaši piemērotas, jo vispirms var izmantot saules baterijās dienas laikā uzkrāto elektroenerģiju un tikai tad iepirkt elektrību no Sadales Tīkla. Vai arī ‒ ja tīkla elektrības cena ir zema, iepirkt to un saules baterijās uzkrāto elektroenerģiju izmantot tad, kad tīklā pieejamā elektrība ir sadārdzinājusies. Atkarībā no saules bateriju ir iespējams ietaupīt enerģiju no 1 stundas līdz dažām dienām. Mēs jums palīdzēsim izvēlēties jūsu projektam piemērotākās saules baterijas, izvērtējot saules paneļu produktivitāti un kopējo enerģijas patēriņu. Mazāka mēroga projektiem mēs parasti iesakām Huawei, Varta, BYD vai LG saules baterijas.

Saules baterijas lielam elektroenerģijas patēriņam

Saules baterijas uzņēmējam sniedz brīvību izmantot tajās uzkrāto elektroenerģiju, kad tas finansiāli ir visizdevīgāk. Elektrības cenas biržā svārstās visas dienas garumā. Brīdī, kad tās ir visaugstākās, uzņēmumam būs izdevīgāk elektroenerģiju neiepirkt, bet gan izmantot to, kas uzkrāta saules baterijās. Vai tieši pretēji ‒ ja elektrība ir saražota par daudz, to var pārdot atpakaļ tīklā, kad elektrības iepirkuma cena ir visaugstākā. Lielākiem industriālajiem projektiem mēs parasti iesakām vācu ražotāju Varta vai SMA SMA vai itāļu ražotāja Riello saules baterijas.

Mēs pārstāvam labākos saules enerģijas risinājumu ražotājus

Nepieciešama palīdzība izvēlēties piemērotākās saules baterijas?

Mēs jums palīdzēsim izvēlēties tieši jums vispiemērotākās saules baterijas. Pastāstiet mums par savām vajadzībām, un mēs ieteiksim labāko risinājumu.

Visi enerģijas risinājumi vienuviet

Saules paneļi uzņēmumam uz jumta

Saules paneļi

Monokristalīna saules paneļi no pasaules klases izstrādātājiem.

Ventilācijas sistēma

Ventilācijas sistēmas

Modernākās ventilācijas sistēmas no zīmola Airobot.

Gaiss ūdens siltumsūkņi

Siltumsūkņi

Siltumsūkņi no pasaules vadošā siltumsūkņu ražotāja Panasonic.