Ventilācijas sistēmas

Ventilācijas sistēma ir nepieciešama, lai nodrošinātu veselīgu, drošu un komfortablu dzīves vidi, vienlaikus pasargājot mājas konstrukcijas no mitruma un piesārņojošo vielu kaitīgās ietekmes.

Ventilācijas sistēmas privātmājai

Ventilācijas sistēma privātmājā ir būtisks elements, lai nodrošinātu veselīgu un komfortablu dzīves vidi. Tā palīdz regulēt gaisa plūsmu mājā, nodrošinot svaiga gaisa pieplūdi un piesārņotā gaisa izvadi. Pareizi izvēlēta un uzstādīta ventilācijas sistēma var uzlabot gaisa kvalitāti, samazināt mitruma līmeni un novērst pelējuma veidošanos. Modernas ventilācijas sistēmas arī var būt energoefektīvas, izmantojot siltuma atgūšanas tehnoloģijas, kas ļauj saglabāt mājas siltumu, vienlaikus nodrošinot svaiga gaisa cirkulāciju. Ventilācijas sistēmas izvēle un uzstādīšana ir jāveic, ņemot vērā mājas iemītnieku vajadzības, lai nodrošinātu optimālu gaisa kvalitāti un enerģijas efektivitāti.

Ventilācijas sistēmas izbūve

Ventilācijas sistēmas izbūve privātmājai ir svarīgs solis, lai nodrošinātu tās iemītnieku komfortu un veselību. Plānojot ventilācijas sistēmu, būtiski ņemt vērā mājas izmēru, telpu izkārtojumu un konkrētās vajadzības, piemēram, īpašas prasības virtuvē vai vannas istabā. Efektīvas ventilācijas sistēmas projektēšanā būtu jāapsver arī ēkas siltumizolācijas īpašības un gaisa plūsmas optimizācija, lai izvairītos no enerģijas zudumiem. Ventilācijas sistēmas uzstādīšana ietver kanālu izvietošanu, kas nodrošina gaisa plūsmu starp ārieni un mājas iekštelpām, kā arī ventilatoru montāžu. Visbeidzot, svarīgi ir nodrošināt viegli pieejamas ventilācijas sistēmas apkopes vietas, lai garantētu tās ilgmūžību un efektivitāti. Tādējādi, izveidojot ventilācijas sistēmu, jādomā ne tikai par tās funkcionalitāti un efektivitāti, bet arī par to, kā tā integrējas mājas kopējā dizainā un arhitektūrā.

Ventilācijas sistēma privātmājai nodrošina vairākas priekšrocības:

GAISA APMAIŅA

Ventilācijas sistēma palīdz nodrošināt atbilstošu gaisa apmaiņu mājā. Tas palīdz izvadīt piesārņoto gaisu, tostarp oglekļa dioksīdu, smakas un mitrumu, kā arī ienes iekštelpās svaigu, ar skābekli bagātu gaisu.

GAISA KVALITĀTE

Telpu gaisa piesārņotāji, piemēram, putekļu daļiņas, alergēni, gaistošie organiskie savienojumi un citi piesārņotāji var uzkrāties telpās. Ventilācijas sistēma palīdz tos noņemt, nodrošinot veselīgu vidi.

MITRUMA KONTROLE

Ventilācijas sistēmas palīdz efektīvāk regulēt mitrumu. Pārmērīgs mitrums var izraisīt pelējuma veidošanos, kas savukārt var bojāt būvmateriālus un radīt veselības problēmas.

ENERĢIJAS TAUPĪŠANA

Ventilācijas sistēma ir aprīkota ar siltuma atgūšanu, kas ļauj uzkrāt siltā gaisa enerģiju un izmantot to svaigā gaisa sildīšanai. Tas palīdz samazināt enerģijas izmaksas, vienlaikus nodrošinotlabu iekštelpu klimatu.

Ventilācijas sistēma - Airobot

Mēs piedāvājam vienu no modernākajām un viedākajām ventilācijas sistēmām – Airobot, kas ir izveidota un ražota tepat kaimiņos Igaunijā un ir īpaši piemērota Ziemeļvalstu klimata specifikai. Airobot ventilācijas sistēma ir arī rekuperators un tā standarta aprīkojumā ir aprīkotas ar CO2, mitruma, smalko putekļu un temperatūras sensoriem. Airobot reāllaikā analizē jūsu mājas iekštelpu klimatu un automātiski to uzlabo.

Kāpēc izvēlēties Airobot ventilācijas sitēmu?

Kaubanduskoda liikmelogo ENG horisontaalne valge.png

TEHNOLOĢIJA

Airobot ventilācijas iekārtas ir aprīkotas ar sensoriem, kas mēra gaisa temperatūru, CO2 līmeni un gaisa mitrumu un regulē tos automātiski, nodrošinot ideālu iekštelpu klimatu.

VESELĪGS KLIMATS

Iekštelpu gaiss satur baktērijas, putekļus un patogēnus, kas var izraisīt veselības problēmas. Airobot tos uztver un attīra gaisu no visa liekā un nevajadzīgā.

ENERĢIJAS TAUPĪŠANA

Ventilācijas sistēma Airobot nosaka, kad telpās nav neviena vai ja ir vairāk cilvēku nekā parasti, izmantojot vairākus sensorus. Attiecīgi tas regulē savu darba jaudu un ietaupa līdz pat 30% elektroenerģijas.

Ventilācijas iekārta ar siltuma atgūšanu funkciju

Ventilācijas sistēma Airobot izmanto no telpas izvadīto gaisu, lai sildītu no ārpuses iepūsto auksto gaisu. Tas ļauj ietaupīt uz apkures rēķiniem un uzturēt komfortablu temperatūru jūsu mājās. Airobot ventiācijas sistēma izmanto plākšņu siltummaini, kura priekšrocības ir:

  • Augsta siltuma atgūšanas efektivitāte (līdz 90%)
  • Īpaši uzticams – plākšņu siltummainim nav kustīgu detaļu un tas nenolietojas
  • Samazina gaisa piesārņojumu – atšķirībā no rotora siltummaiņa, nenotiek izplūdes un ieplūdes gaisa sajaukšanās. Tiek novērsta vīrusu un baktēriju pārnešana starp telpām, kā arī nepatīkams aromāts tiek izvadīts no telpām
  • Vienkārša apkope – plākšņu siltummainis tikai ik pēc pāris gadiem ir jāizskalo ar ūdeni (piemēram, ar dušu)

Rekuperācijas sistēma

Visas Airobot ventilācijas sistēmas ir aprīkotas ar rekuprāciju. Rekuperators jeb ventilācijas sistēma ar mitruma rekuperāciju var atgriezt dzīvojamā telpā līdz pat 80% no mājās radītā mitruma. Tas mazina sausumu un diskomfortu ziemas apkures sezonā.

Mitrajā periodā rekuperators izvada no mājokļa mitrumu un neļauj mitrumam kļūt pārāk augstam. Mitruma reģenerācijas siltummainis ir līdzīgs parastajam siltummainim, taču plāksnēs tiek izmantota īpaša novatoriska polimēru membrānas tehnoloģija. Tas ļauj mitrumam no izplūdes gaisa pārvietoties atpakaļ pieplūdes gaisā. Materiāls ir antibakteriāls, kas neļauj veidoties mikrobiem un nokļūt tiem telpās.

Airbot V8

Montāža pie sienas vai grīdas

Ventilācijas sistēma ar siltuma un mitruma atgūšanu

Gaisa tilpums līdz 750m 3 /h (208L/s) vai ventilējamā virsma līdz 350m 2

Airobot V3

Montāža pie sienas

Ventilācijas sistēma ar siltuma un mitruma atgūšanu

Gaisa tilpums līdz 309m 3 /h (86L/s) vai ventilējamā virsma līdz 140m2

Airobot S

Montāža pie sienas

Ventilācijas sistēma ar siltuma un mitruma atgūšanu

Gaisa tilpums līdz 500m 3 /h (139L/s) vai ventilējama virsma līdz 250m 2

Airobot L

Montāža pie griestiem

Ventilācijas sistēma ar siltuma un mitruma atgūšanu

Gaisa daudzums līdz 250m 3 /h (70L/s) vai ventilējama virsma līdz 120m2

Airobot L5

Montāža pie griestiem

Ventilācijas sistēma ar siltuma un mitruma atgūšanu

Gaisa tilpums līdz 500m 3 /h (139L/s) vai ventilējamā virsma līdz 250m2

Termostats

Ietaupa līdz pat 26% apkures enerģijas

Savietojams ar Airobot ventilācijas sistēmu

CO2 un mitruma sensori gaisa kvalitātes mērīšanai

Ērta mobilā aplikācija temperatūras kontrolei

Ražotāja atbalsts mūža garumā un bezmaksas programmatūras atjauninājumi.

Mobilā lietotne

Kontrolējiet ventilāciju un apkuri no Airobot mobilās lietotnes!

Regulējiet ventilācijas stiprumu

Regulējiet telpas temperatūru

Apskatiet gaisa kvalitātes datus reālā laikā

Nosūtiet mums e-pastu, lai saņemtu ventilācijas sistēmas piedāvājumu

Lai mēs spētu jums sniegt precīzu atbildi ātrāk, lūdzu norādiet mājas platību, cilvēku skaitu, kas dzīvo mājā un vai ir nepieciešama ventilācijas sistēma ar mitruma atgūšanu un vai ir nepieciešama gaisa dzesēšanas funkcija. Jo vairāk papildus informāciju sniegsiet, jo ātrāk un precīzāk spēsim jums sagatavot atbilstošu piedāvājumu.