Apkures un ventilācijas sistēmas

Apkures un ventilācijas sistēmas privātajiem un biznesa klientiem.

Ekonomiskāks, komfortablāks un veselīgāks iekštelpu klimats

Laba apkures sistēma un pārdomāta ēkas ventilācija tieši ietekmē mūsu komforta sajūtu, veselību un vispārējo labsajūtu. Apkures sistēmas mērķis ir nodrošināt pietiekamu siltumu iekštelpās, radot patīkamu vides temperatūru pat aukstākos laikapstākļos. Ventilācija nodrošina svaiga gaisa pieplūdumu un atbrīvo telpas no mitruma, nepatīkamām smakām un citiem piesārņotājiem.

Mūsu piedāvājumā ir iekļauti apkures un ventilācijas risinājumi no pasaules atzītiem ražotājiem, kas garantē augstāko kvalitāti un inovatīvas tehnoloģijas. Mēs esam apņēmušies nodrošināt mūsu klientiem pieejamas un efektīvas sistēmas, kas ne tikai uzlabo apdzīvojamo telpu kvalitāti, bet arī veicina enerģijas taupīšanu un samazina vides ietekmi, nodrošinot veselīgu un ilgtspējīgu vidi mūsu klientiem un viņu ģimenēm.

Apkures sistēmas

Mēs piedāvājam kvalitatīvas un enerģiju taupošas apkures sistēmas no pasaules klases ražotājiem, koncentrējoties uz siltumsūkņu tehnoloģiju. Mēs piedāvājam gaisa ūdens, gaiss gaiss siltumsūkņus un ģeotermālos siltumsūkņus. Siltumsūknis ir efektīvs, ilgmūžīgs un stabils apkures sistēmas risinājums, kas spēj nodrošināt stabilu siltumenerģiju pat ļoti zemās temperatūrās.

Ventilācijas sistēmas

Mēs piedāvājam kvalitatīvas ventilācijas sistēmas gan privātmāju, gan rūpniecisko ēku vajadzībām, kas nodrošinās veselīgu, drošu un komfortablu vidi, kā arī aizsargās ēku konstrukcijas no mitruma un piesārņotāju kaitīgās ietekmes. Mājas ventilācija ir būtiska ne tikai komfortam, bet arī ēkas ilgtspējīgai uzturēšanai, mēs piedāvājam ventilācijas sistēmu Airobot – gudra ventilācijas iekārta, kas analizē gaisa kvalitāti un patstāvīgi pielāgo gaisa apmaiņu līdz perfektam līmenim.

Visi enerģijas risinājumi mājai vienuviet!

Kaubanduskoda liikmelogo ENG horisontaalne valge.png

Saules enerģija, apkures un ventilācijas sistēmas – viss kas nepieciešams gudrai elektrības ražošanau un izmantošanai.

Siltumsūkņus un ventilācijas sistēmas no pasaules līmeņa ražotājiem, kuri mums ir uzticējuši būt viņu oficiālajiem pārstāvjiem Baltijas valstīs. Pie mums jūs atradīsiet visus mājai nepieciešamos enerģijas risinājumus vienuviet.

IZDEVĪGI

Visi enerģijas risinājumi mājai vienuviet.

SADERĪBA

Visi enerģijas risinājumi var tikt sasaitīti.

JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS

Enerģijas risinājumi mājai tikai no pasaules vadošajiem ražotājiem.

INTEGRITY

Saules enerģija, apkures risinājums un ventilācija no viena uzticama piegādātāja.

Mēs pārstāvam labākos enerģijas risinājumu ražotājus