Invertori

Invertori

Invertors ir viena no svarīgākajām saules paneļu parka daļām, kas nodrošina visas sistēmas darbību.

Kāda ir invertora loma saules paneļu parka darbībā?

Invertoram ir ļoti būtiska loma veiksmīgai saules paneļu parka darbībai. Tas ne tikai pārveido enerģiju no līdzstrāvas uz maiņstrāvu, bet arī saules paneļu parka īpašniekiem ļauj sekot elektrības ražošanas procesam, izmantojot speciālu lietotni viedtālrunī vai datorā. Invertori palīdz diagnosticēt saules paneļu parka stāvokli, lai noteiktu vai un kad ir nepieciešama apkope.

Mēs piedāvājam invertorus no pasaules labākajiem invertoru ražotājiem

Mēs piedāvājam invertorus no pasaules labākajiem invertoru ražotājiem, piemēram, Huawei, Sungrow, Growat, SMA, Recom un Fronius.

 

Growatt ir viens no populārākajiem invertoru zīmoliem pasaulē. Līdz 2020. gada beigām Growatt bija piegādājis vairāk nekā 2,6 miljonus invertoru vairāk nekā 100 valstīm. Growatt piedāvā invertorus visu veidu un izmēru saules paneļiem.

 

Sungrow ir viens no vadošajiem invertoru ražotājiem ar vairāk nekā 27 gadu pieredzi invertoru ražošanā. Sungrow invertori ir īpaši piemēroti arī ļoti lielas jaudas saules paneļiem.

 

SMA tehnoloģija ir ieguvusi vairākas balvas, un to aizsargā aptuveni 1600 patentu un lietderīgo modeļu. SMA piedāvā visu veidu invertoru moduļus gan tīkla pieslēgšanai gan arī elektroenerģijas ievadīšanai atsevišķos tīklos.

 

Huawei ir gan pasaulē vadošais infrastruktūras un viedierīču ražotājs, gan invertoru ražotājs pasaulē Nr.1. Huawei ir invertori ar jaudu no 10 kW līdz 100 kW.

 

Fronius ir Austrijas uzņēmums ar ilgu 75 gadu invertoru ražošanas vēsturi.

 

Recom Technologies ir franču uzņēmums, kas ir viens no pasaules vadošajiem invertoru ražotājiem.

Vai nezināt, kuru invertoru izvēlēties?

Mēs jums palīdzēsim izvēlēties tieši jūsu saules paneļu parkam vispiemērotāko invertoru. Pastāstiet mums par savām vajadzībām, un mēs ieteiksim labāko risinājumu.

Kā saules invertors darbojas?

Saules paneļu parks nav iedomājams bez saules invertora. Saules paneļi ģenerē līdzstrāvu, kuru invertors pārveido par maiņstrāvu. Invertors nodrošina, ka varat izmantot tik daudz saules enerģijas, cik saules paneļu parks saražo. Invertoru izvēlās pēc saules paneļu skaita, jaudas apjoma un visa saules paneļu parka veiktspējas aprēķiniem.