Invertors

Invertori no pasaules klases invertoru ražotājiem, kas veicinās saules paneļu parka vienmērīgu un drošu darbību. Mēs sadarbojamies ar tādiem pasaules līmeņa invertoru ražotājiem kā Growatt, Sungrow, Huawei, SMA, Recom un Fronius.

Kāda ir invertora loma saules paneļu parka darbībā?

Invertoram ir ļoti būtiska loma veiksmīgai saules paneļu parka darbībai. Tas ne tikai pārveido enerģiju no līdzstrāvas uz maiņstrāvu, bet arī saules paneļu parka īpašniekiem ļauj sekot elektrības ražošanas procesam, izmantojot speciālu lietotni viedtālrunī vai datorā. Invertori palīdz diagnosticēt saules paneļu parka stāvokli, lai noteiktu vai un kad ir nepieciešama apkope.

Mēs piedāvājam invertorus no pasaules labākajiem invertoru ražotājiem

Mēs piedāvājam invertorus no pasaules labākajiem invertoru ražotājiem, piemēram, Huawei, Sungrow, Growat, SMA, Recom un Fronius.

 

Growatt ir viens no populārākajiem invertoru zīmoliem pasaulē. Līdz 2020. gada beigām Growatt bija piegādājis vairāk nekā 2,6 miljonus invertoru vairāk nekā 100 valstīm. Growatt piedāvā invertorus visu veidu un izmēru saules paneļiem.

 

Sungrow ir viens no vadošajiem invertoru ražotājiem ar vairāk nekā 27 gadu pieredzi invertoru ražošanā. Sungrow invertori ir īpaši piemēroti arī ļoti lielas jaudas saules paneļiem.

 

SMA tehnoloģija ir ieguvusi vairākas balvas, un to aizsargā aptuveni 1600 patentu un lietderīgo modeļu. SMA piedāvā visu veidu invertoru moduļus gan tīkla pieslēgšanai gan arī elektroenerģijas ievadīšanai atsevišķos tīklos.

 

Huawei ir gan pasaulē vadošais infrastruktūras un viedierīču ražotājs, gan invertoru ražotājs pasaulē Nr.1. Huawei ir invertori ar jaudu no 10 kW līdz 100 kW.

 

Fronius ir Austrijas uzņēmums ar ilgu 75 gadu invertoru ražošanas vēsturi.

 

Recom Technologies ir franču uzņēmums, kas ir viens no pasaules vadošajiem invertoru ražotājiem.

Vai nezināt, kuru invertoru izvēlēties?

Mēs jums palīdzēsim izvēlēties tieši jūsu saules paneļu parkam vispiemērotāko invertoru. Pastāstiet mums par savām vajadzībām, un mēs ieteiksim labāko risinājumu.

Kā darbojas invertors?

Saules paneļu parks nav iedomājams bez saules invertora. Saules paneļi ģenerē līdzstrāvu, kuru invertors pārveido par maiņstrāvu. Invertors nodrošina, ka varat izmantot tik daudz saules enerģijas, cik saules paneļu parks saražo. Invertoru izvēlās pēc saules paneļu skaita, jaudas apjoma un visa saules paneļu parka veiktspējas aprēķiniem.

 

Kad saules gaisma skar saules paneli, tā ģenerē līdzstrāvas elektroenerģiju. Pēc tam šī līdzstrāvas elektroenerģija tiek ievadīta invertorā, kas to pārvērš maiņstrāvas elektroenerģijā, izmantojot virkni elektronisku komponentu, piemēram, diodes, tranzistorus un kondensatorus. Invertors sinhronizē saules paneļa izvadi ar tīkla frekvenci un spriegumu, nodrošinot, ka saražotā maiņstrāvas elektroenerģija ir droša un atbilst elektrotīklam.

 

Invertors veic arī vairākas citas funkcijas, piemēram, uzrauga saules paneļa jaudas izvadi, kontrolē spriegumu un strāvu, kā arī nodrošina sistēmas drošu un efektīvu darbību. Tam var būt arī uzlabotas funkcijas, piemēram, maksimālā jaudas punkta izsekošana, kas optimizē saules paneļa jaudu un uzlabo sistēmas vispārējo efektivitāti.

 

Kopumā invertoram ir izšķiroša nozīme saules paneļu sistēmas darbībā, jo tas ir atbildīgs par saules paneļa saražotās līdzstrāvas elektrības pārveidošanu izmantojamā maiņstrāvas elektroenerģijā.

Saules paneļu komplekts ar Growatt saules baterijām

Mums piedāvājumā ir arī citi Growatt risinājumi, kā piemēram saules paneļu komplekts ar invertoru un Growatt saules baterijām privātmājām.  Uzstādot saules paneļu sistēmu un baterijas, jums ir iespēja elektroenerģiju sākt patērēt daudz efektīvāk un gudrāk. 

Mēs pārstāvam labākos saules enerģijas risinājumu ražotājus

Visi enerģijas risinājumi vienuviet

Saules paneļi uzņēmumam uz jumta

Saules paneļi

Monokristalīna saules paneļi no pasaules klases izstrādātājiem.

Ventilācijas sistēma

Ventilācijas sistēmas

Modernākās ventilācijas sistēmas no zīmola Airobot.

Gaiss ūdens siltumsūkņi

Siltumsūkņi

Siltumsūkņi no pasaules vadošā siltumsūkņu ražotāja Panasonic.