Gaiss ūdens siltumsūkņi

Gaiss ūdens siltumsūkņi ekonomiski silda gan mājas, gan ūdeni.

Panasonic siltumsūknis gaiss ūdens - ekonomisks un efektīvs

Sunergia piedāvā ekonomiskus, efektīvus un videi draudzīgus gaiss ūdens siltumsūkņus, kas nodrošina siltumu ne tikai jūsu mājai, bet arī uzslida ūdeni. Mūsu produktu klāstā iekļauts plaši atzīta ražotāja Panasonic gaiss-ūdens siltumsūknis, kas izceļas ar novatorisko T-CAP tehnoloģiju.

Gaiss ūdens siltumsūknis ir inovatīva apkures un dzesēšanas sistēma, kas izmanto vides siltumu no āra gaisa. Šī pieeja ir ne tikai efektīvāka, bet arī draudzīgāka videi, salīdzinot ar tradicionālajām apkures metodēm. Panasonic jaunākās paaudzes siltumsūkņi piedāvā izcilu efektivitāti un ir ideāli piemēroti mājas uzsildīšanai un atdzesēšanai visa gada garumā.

Gaiss ūdens siltumsūknis sastāv no āra un iekštelpu blokiem: āra bloks efektīvi savāc aukstumu ziemā un siltumu vasarā, savukārt iekštelpu bloks šo enerģiju pārvērš mājokļa siltumā vai dzesēšanā. Šie siltumsūkņi var efektīvi darboties plašā temperatūras diapazonā no -20 līdz +40 grādiem, kas ir īpaši piemērots mūsu klimatiskajiem apstākļiem. Pat zemā temperatūrā tie spēj radīt siltumu, nodrošinot komfortu jebkurā laikā. Turklāt, karstās vasaras dienās šie siltumsūkņi piedāvā dzesēšanas funkciju, nodrošinot vēsumu un komfortu.

Izvēloties Panasonic gaiss ūdens siltumsūkni no Sunergia, jūs iegūsiet uzticamu, videi draudzīgu un izdevīgu risinājumu sava mājokļa apkurei un dzesēšanai.

Gaiss ūdens siltumsūkņu priekšrocības​

Gais ūdens siltumsūknis ir augstas efektivitātes, videi draudzīgs multifunkcionāls apkures risinājums, kas nodrošina būtisku enerģijas izmaksu un oglekļa emisiju samazinājumu. Tas pārvērš āra gaisa siltumu enerģijā, lai sildītu vai atdzesētu ūdeni, kas tiek izmantots gan mājas apkurei, gan karstā ūdens nodrošināšanai. Izvēloties gaiss-ūdens siltumsūkni, jūs ne tikai iegūstat efektīvu un ekonomisku apkures risinājumu, bet arī veicināt ilgtspējīgu un zaļāku nākotni. Gaiss ūdens siltumsūkņu priekšrocības:

ENERGOEFEKTIVITĀTE

Gaiss ūdens siltumsūkņi ir enerģijas taupīšanas meistari. Tie izmanto vides siltumu, kas iegūts no āra gaisa, radot daudz vairāk siltumenerģijas, nekā tie patērē, kas nozīmē mazākus elektrības rēķinus un efektīvāk pielietotu enerģiju.

DAUDZPUSĪBA

Neatkarīgi no tā, vai ārā ir auksts vai karsts, gaiss ūdens siltumsūknis ir uzticams risinājums. Tas nodrošina gan siltumu aukstā laikā, gan dzesēšanu karstās dienās, nodrošinot komfortu jebkurā sezonā.

5 GADU RAŽOTĀJA GARANTIJA

Izvēloties Panasonic siltumsūkni, jūs iegūstat ne tikai augstas kvalitātes apkures risinājumu, bet arī piecu gadu rūpnīcas garantiju, kas nodrošina papildu drošību un uzticamību.

VIDEI DRAUDZĪGS

Gaiss ūdens siltumsūkņi izmanto atjaunojamo enerģiju no āra gaisa, neizdalot siltumnīcefekta gāzes vai citu piesārņojumu, tādējādi veicinot tīrāku un zaļāku vidi.

Panasonic gaiss ūdens siltumsūkņi

Jaudīgie Panasonic gaiss ūdens siltumsūkņi var samazināt apkures izmaksas līdz pat 78% un efektīvi sildīt jūsu māju pat ļoti aukstā ziemā.

Panasonic T-CAP tehnoloģija ietver unikālu caurule caurulē siltummaiņa sistēmu, kurā karstā freona gāze tiek atdzesēta ar aukstu gāzi, tādējādi samazinot sistēmas darba spiedienu. Šī inovatīvā pieeja nodrošina, ka ierīce darbojas efektīvi pat līdz -28°C temperatūrai un uztur pilnu sildīšanas jaudu līdz -20°C.

PANASONIC T CAP KIT WXC09H3E8.webp
PANASONIC T CAP KIT‑WXC12H9E8.webp
PANASONIC T CAP KIT‑WXC12H9E8.webp

PANASONIC T-CAP KIT-WXC09H3E8

Aquarea trīsfāzu gaiss-ūdens siltumsūknis

● Augsta efektivitāte līdz -28°C

● 100% sildīšanas jauda pat pie – 20 °C

● Maksimālā ūdens uzsildīšanas temperatūra 60°C

● COP +7°C (Apkures ūdens temperatūra 35°C) 4.84

● A++ enerģijas klase apkurei

● Aquarea Smart Cloud interneta pārvaldības iespēja

● 5 gadu rūpnīcas garantija

● Apsildāmā virsma līdz 200m2

PANASONIC T-CAP KIT-WXC12H9E8

Aquarea trīsfāzu gaiss-ūdens siltumsūknis

● Augsta efektivitāte līdz -28°C

● 100% sildīšanas jauda pat pie -20 °C

● Maksimālā ūdens temperatūra 60°C

● COP +7°C (Apkures ūdens temp. 35°C) 4.74

● A++ enerģijas klase apkurei

● Aquarea Smart Cloud interneta pārvaldības iespēja

● 5 gadu rūpnīcas garantija

● Apsildāmā virsma līdz 280m2

PANASONIC T-CAP KIT-WXC16H9E8

Aquarea trīsfāzu gaiss-ūdens siltumsūknis

● Augsta efektivitāte līdz – 28°C

● 100% sildīšanas jauda pat pie – 20 °C

● Maksimālā ūdens temperatūra 60°C

● COP +7°C (Apkures ūdens temp. 35°C) 4.28

● A++ enerģijas klase apkurei

● Aquarea Smart Cloud interneta pārvaldības iespēja

● 5 gadu rūpnīcas garantija

● Apsildāmā virsma līdz 350m2

● Tirgus pārvaldības iespējas (pēc izvēles)

Gaiss ūdens siltumsūkņu salīdzinājuma tabula

Panasonic KIT-WXC16H9E8

Atlantic Excellia A.I TRI 16

Nibe Split AMS 10-16

Bosch Compress 7000 iAW 17

Apkures jauda +7C/W35

16,00 kW

15,17 kW

16,00 kW

17,00 kW

COP +7C/W35

4,28

4,1

4,85

4,82

Apkures jauda -15C/W35

16,00 kW

~12,16

~10,00 kW

~10,00 kW

COP – 15C/W35

2,32

~2,17

~2,2

~2,3

Garantija

5 gadi

2 gadi

2 gadi

līdz 5 gadiem

Darba diapazons

līdz -28C

līdz -25C

līdz -20C

līdz -20C

Gaiss ūdens siltumsūknis cena

Gaiss ūdens siltumsūkņa iegāde ir ieguldījums jūsu mājokļa komfortā un energoefektivitātē, taču daudziem potenciālajiem pircējiem galvenais jautājums ir par cenu. Pamata modeļu cenas sākas no 1100 EUR, taču ir svarīgi saprast, ka gala cena būtiski atšķiras atkarībā no vairākiem faktoriem.

Pirmkārt, siltumsūkņa cena būs atkarīga no jūsu mājas lieluma. Lielākai mājai būs nepieciešama spēcīgāka ierīce, kas spēj efektīvi nodrošināt nepieciešamo siltumu. Tāpat būtiski ir ņemt vērā mājas stāvokli – vecākām mājām ar zemāku siltumizolācijas līmeni var būt nepieciešams spēcīgāks siltumsūknis.

Jūsu mājokļa vajadzības pēc karstā ūdens ir vēl viens svarīgs faktors, kas ietekmēs izvēlētā siltumsūkņa veidu un tātad arī cenu. Ja plānojat izmantot siltumsūkni ne tikai telpu apsildīšanai, bet arī karstā ūdens sagatavošanai, nepieciešams izvēlēties attiecīgi jaudīgāku modeli. Tas pats attiecas uz situācijām, kad mājā ir vanna, nevis tikai duša – lielāks ūdens patēriņš prasa efektīvāku siltumsūkņa sistēmu.

Nevar pārvērtēt arī mājas siltumizolācijas līmeņa nozīmi. Labi izolētas sienas, jumts un logi var būtiski samazināt nepieciešamo siltumsūkņa jaudu un tādējādi arī cenu. Gluži pretēji – nepietiekama izolācija nozīmē, ka pat ļoti jaudīgs siltumsūknis strādās neefektīvi, radot papildus izmaksas gan iegādē, gan ekspluatācijā.

Kopumā, izvēloties gaiss-ūdens siltumsūkni, ir svarīgi rūpīgi izvērtēt visus minētos aspektus. Mūsu speciālisti palīdzēs aprēķināt optimālo siltumsūkņa veidu un jaudu, kas vislabāk atbilstu jūsu mājokļa vajadzībām, nodrošinot efektīvu siltumenerģijas pārvaldību un ilgtermiņa ietaupījumus.

Gaiss ūdens siltumsūknis elektrības patēriņš

Gaiss ūdens siltumsūknis ir izmaksu ziņā efektīvs un pieejams siltumapgādes risinājums, kas lieliski piemērots dažādu veidu ēkām, pat aukstajā Latvijas klimatā. Šāda veida siltumsūknis nodrošina autonomu apkuri, kas nozīmē būtiskus ietaupījumus apkures un karstā ūdens uzsildīšanas izdevumos. Gaiss ūdens siltumsūkņa izmantošana, salīdzinot ar tradicionālajām elektriskās apkures sistēmām, var samazināt elektroenerģijas patēriņa izmaksas par līdz pat 78%, padarot to par ekonomiski izdevīgu izvēli ilgtermiņā.

Panasonic gaiss ūdens siltumsūkņi ir pazīstami ar savu augsto enerģijas efektivitāti, kas ļauj lietotājiem ietaupīt uz elektrības rēķiniem, vienlaikus nodrošinot komfortablu un vienmērīgu apkuri un dzesēšanu. Panasonic gaiss ūdens siltumsūkņu efektivitāti var novērtēt, apskatot to COP (Coefficient of Performance) jeb veiktspējas koeficientu, kas norāda, cik efektīvi ierīce pārvērš patērēto elektrību siltumā. Piemēram, ja siltumsūknis ar COP vērtību 4.0 patērē 1 kWh elektrības, tas ražos 4 kWh siltuma. Tādējādi, augstāks COP norāda uz labāku enerģijas pārveidošanas efektivitāti un zemāku elektrības patēriņu.

Ir svarīgi atzīmēt, ka siltumsūkņa elektrības patēriņš var atšķirties atkarībā no ārējiem apstākļiem, piemēram, āra temperatūras, kā arī no siltumsūkņa uzstādīšanas un izmantošanas veida. Tomēr, izvēloties Panasonic gaiss ūdens siltumsūkni, varat būt droši, ka iegādājaties vienu no tirgus energoefektīvākajām ierīcēm, kas optimizēs jūsu mājokļa enerģijas patēriņu un samazinās izdevumus par elektrību.

Gaiss ūdens siltumsūknis darbības princips

Gaiss ūdens siltumsūkņa darbības pamatprincips ir ļoti vienkāršs un efektīvs. Siltumsūknis izmanto āra gaisā esošo siltumenerģiju, pārnesot to iekštelpās, lai uzsildītu ūdeni. Tad šis karstais ūdens tiek novadīts uz radiatoriem vai izmantots grīdas apsildes sistēmā. Svarīgi, ka gaiss ūdens siltumsūkņa darbības efektivitāte ir cieši saistīta ar āra gaisa temperatūru – jo tā ir augstāka, jo ekonomiskāk siltumsūknis darbojas, samazinot elektroenerģijas izmaksas.

Gaiss ūdens siltumsūkņa izvēle un tā rentabilitāte ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, no jaudas, kas nepieciešama atbilstoši ēkas apkures prasībām, kā arī no mājas siltumizolācijas efektivitātes. Laba siltumizolācija var būtiski palielināt siltumsūkņa efektivitāti un ienesīgumu.

Visi enerģijas risinājumi vienuviet!

Mēs piedāvājam siltumsūkņus un ventilācijas sistēmas no pasaules līmeņa ražotājiem, kuri mums ir uzticējuši būt viņu oficiālajiem pārstāvjiem Baltijas valstīs. Pie mums jūs atradīsiet visus mājai nepieciešamos enerģijas risinājumus vienuviet.

IZDEVĪGI

Visi enerģijas risinājumi mājai vienuviet.

SADERĪBA

Visi enerģijas risinājumi var tikt sasaitīti.

JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS

Enerģijas risinājumi mājai tikai no pasaules vadošajiem ražotājiem.

VISS ENERĢIJAI

Saules enerģija, apkures risinājums un ventilācija no viena uzticama piegādātāja.

Nosūtiet mums e-pastu, lai saņemtu apkures sistēmas piedāvājumu

Lai mēs spētu jums sniegt precīzu atbildi ātrāk, lūdzu norādiet siltumsūkņa veidu, ko vēlaties, apdzīvojamo platību, ēkas plānojumu, siltās grīdas vai radiatori. Jo vairāk papildus informāciju sniegsiet, jo ātrāk un precīzāk spēsim jums sagatavot atbilstošu piedāvājumu.