Saules paneļu tīrīšana

Saules paneļu tīrīšana
Saules paneļu tīrīšana

Pavasaris ir ideāls brīdis, lai sagatavotu savu saules enerģijas sistēmu gaidāmajai saulainajai sezonai, un viens no būtiskākajiem uzdevumiem ir saules paneļu tīrīšana. Pēc ziemas, kad sniegs un ledus ir uzkrājušies uz paneļu virsmām, tīri saules paneļi var ievērojami uzlabot to efektivitāti un palielināt enerģijas ražošanu.


Mēs esam apkopojuši dažus noderīgus padomus, kā padarīt Jūsu saules paneļus atkal tīrus un efektīvus.

 1. Pārbaude un sagatavošana
  Vispirms, apskatiet saules paneļus un pārliecinieties, ka tie nav bojāti. Noņemiet lielākos netīrumus, piemēram, kritušos zarus vai lapas.

   

 2. Maiga tīrīšana
  Izmantojiet mīkstu birsti vai mikrošķiedras lupatiņu, lai atbrīvotos no viegliem netīrumiem.

   

 3. Skalošana ar ūdeni
  Izmantojiet tīru (vēlams, demineralizētu), vēsu ūdeni, lai noskalotu atlikušos netīrumus. Lai izvairītos no potenciāliem bojājumiem, izvairieties no karsta ūdens lietošanas.

   

 4. Izmantojiet KÄRCHER augstspiediena mazgātāju
  Lai nodrošinātu rūpīgu un drošu saules paneļu tīrīšanu, mēs iesakām izmantot KÄRCHER augstspiediena mazgātāju un pieejamos aksesuārus. Tas palīdzēs efektīvi noņemt netīrumus un nogulsnes, nebojājot paneļu virsmas.

   

 5. Profesionāla palīdzība
  Ja nejūtaties pārliecināti veikt tīrīšanu paši vai ja paneļi ir novietoti grūti pieejamās vietās, iesakām izmantot profesionālu palīdzību.
Saules paneļu tīrīšana ar garo kātu

Īpašais piedāvājums maijā

Lai svinētu pavasara ierašanos un palīdzētu Jums sagatavoties saulainajai sezonai, esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu sadarbībā ar KÄRCHER. Pērkot saules paneļu sistēmu no Sunergia maijā, Jūs saņemsiet 20% atlaides kodu visiem KÄRCHER dārza un mājas produktiem ar standarta cenu. Tā ir lieliska iespēja iegūt kvalitatīvu aprīkojumu Jūsu saules paneļu efektīvai tīrīšanai un dārza kopšanai.

Neļaujiet netīrumiem un nogulsnēm samazināt Jūsu saules paneļu efektivitāti. Sagatavojiet savu sistēmu pavasarim un gūstiet maksimālu atdevi no saules enerģijas!

Sunergia un Karcher piedāvājums

Piedāvājums kopā ar KÄRCHER ir spēkā no 01.05.2024. – 31.05.2024.

Varat uzzināt vairāk KÄRCHER interneta veikalā kaercher.com/lv/ vai centros Rīgā, G.Zemgala gatvē 71, un Liepājā, Zemnieku ielā 60

 

Nosūtiet mums e-pastu, lai saņemtu piedāvājumu

Lai mēs spētu jums sniegt precīzu atbildi ātrāk, lūdzu norādiet, kur vēlaties uzstādīt saules paneļus, saules paneļa uzstādīšanas pozīciju, plānotās vietas izmēru un pašreizējo ikmēneša elektroenerģijas patēriņu. Ja plānojat uzstādīt saules paneļus uz jumta, lūdzu, norādiet jumta veidu un leņķi.