Saules paneļi privātmājai

Saules paneļi uz jumta privātmājai

Saules paneļi privātmājai

Uzstādot saules paneļus privātmājai, mājsaimniecības var samazināt elektroenerģijas izmaksas līdz pat 70%. Turklāt jūs iegūsiet brīvību no elektroenerģijas cenu svārstībām.

Saules paneļi uz jumta

Privātmāju īpašnieki ar ierobežotu brīvās zemes daudzumu visbiežāk izvēlās saules paneļus izvietot uz privātmājas vai apkārt esošo saimniecības ēku jumta. Lai saprastu nepieciešamo investīciju apjomu un piemērotāko paneļu veidus, mums ir jāzina, cik liela ir jumta kvadratūra, kāds ir jumta leņķis un kurā virzienā ir iespējams novietot saules paneļus, lai sasniegtu augstākā efektivitāte.

Mēs esam uzstādījuši saules paneļus uz dažāda veida un materiāla jumtiem. Saules paneļi uz slīpa jumta, plakana jumta vai saules paneļi uz bitumena jumta – tas viss mums ir pa spēkam.

 

Saules paneļi uz zemes

Privātmāju īpašnieki ar brīvu, neizmantotu zemes gabalu arvien biežāk izvēlas izvietot saules paneļus uz zemes. Saules paneļus var novietot jebkurā vietā uz zemes, ja ir pietiekami daudz vietas un saules gaismas. Daudzos gadījumos arī privātmāju īpašnieki izvēlas izmantot savu tuvējo zemi, nevis jumtu. Kura vieta ir piemērotākā jūsu gadījumā, to mūsu eksperti palīdzēs noskaidrot konsultācijas un rentabilitātes aprēķina laikā.

Ieguvumi uzstādot saules paneļus

Zemākus elektrības rēķinus

Viens no acīmredzamākajiem saules paneļu ieguvumiem ir tas, ka tie samazinās jūsu elektroenerģijas izmaksas līdz pat 70%.

 

Tīru, atjaunojamu enerģiju

Saules paneļi ražo tīru enerģiju, kas neizdala nekādas siltumnīcefekta gāzes vai piesārņotājus.

 

Paaugstinātu mājas vērtību

Mājām, kurās ir uzstādīti saules paneļi, parasti ir augstāka tirgus vērtība nekā tām, kurām nav. Tas nozīmē, ka, ja nākotnē nolemsiet pārdot savu māju, tās tirgus vērtība būs augstāka.

 

Valsts atbalstu

Šobrīd ir pieejams valsts atbalsts saules paneļu uzstādīšanai privātmājām. Izmantojot to, jūs saules paneļu investīcijas atgūsiet vien pāris gadu laikā.

 

Enerģētisko neatkarību

Ražojot savu elektroenerģiju, jūs kļūsiet mazāk atkarīgi no tīkla un elektroenerģijas cenu svārstībām. Tas jums nodrošinās enerģētisko neatkarību un drošības sajūtu.

 

Ilgu kalpošanas laiku

Saules paneļi ir izturīgi un ilgtspējīgi, to kalpošanas laiks ir 25–30 gadi vai vairāk. Tas nozīmē, ka pēc uzstādīšanas tie var nodrošināt tīru enerģiju daudzus gadus uz priekšu.

 

Zemu apkopi

Saules paneļiem ir nepieciešama ļoti maza apkope, izņemot neregulāru tīrīšanu, lai noņemtu netīrumus un gružus. Tas padara tos par zemas apkopes iespēju māju īpašniekiem, kuri vēlas samazināt savas enerģijas izmaksas.

Mēs parūpēsimies par visu nepieciešamo saules paneļu parka uzstādīšanas projektā

Mēs piedāvājam pilnu saules paneļu parka izveides pakalpojumu, kurā ietilpst izpēte un analīze, dokumentācija, projektēšana, projektu vadība, saules paneļu uzstādīšana un nepieciešamo atļauju iegūšana, lai sāktu ražot savu elektroenerģiju.

Mēs pārstāvam labākos saules enerģijas risinājumu ražotājus

Saules paneļi, invertori, saules baterijas

Labākie saules paneļi

Saules paneļi

Monokristalīna saules paneļi no pasaules klases izstrādātājiem.

Labākās saules baterijas

Saules baterijas

Saules baterijas priekš maza un liela apjoma saules enerģijas projektiem.

Uzticamākie invertori

Invertori

Invertori no pasaules klases izstrādātājiem kas nodrošina drošu un stabilu saules parka darbību.

Nepieciešama palīdzība izvēlēties piemērotākos saules paneļus privātmājai?

Mēs palīdzēsim izvēlēties tieši jums vispiemērotākos saules paneļus. Pastāstiet mums par savām vajadzībām, un mēs ieteiksim labāko risinājumu.