Saules paneļu jumts

Saules paneļu jumts ir inovatīvs saules paneļu veids, kad saules paneļi ir jau iebūvēti jumtā, jeb pats jumts ir veidots no saules paneļiem. Ar saules paneļu jumta segumu ir iespēja aizstāt jebkuru tradicionālo jumta segumu ‒ dakstiņu, lokšņu, skaidu vai jebkuru citu jumta seguma materiālu. Saules paneļu jumti ir ilgtspējīgi un izturīgi pret ūdeni un dažādiem laikapstākļiem.

icon 15

Iekļaujas ainavā

Saules paneļi ir savietojami ar dažādiem jumta seguma materiāliem. Skatoties no attāluma, nav iespējams pateikt, ka jumts ir veidots no saules paneļiem.

Augstas kvalitātes

Paneļi tiek montēti Eiropā. Viss šo saules paneļu ražošanas process notiek vienā rūpnīcā Eiropas Savienībā, līdz ar to tiek nodrošināta saules paneļu augstā kvalitāte.

Izdevīgi

Mājas elektrības rēķins ir krietni mazāks nekā ikmēneša kredīta maksājums par saules paneļiem. Turklāt jumts, kas veidots tikai no saules paneļiem, ir aptuveni 30 %‒35 % dārgāks nekā dakstiņu jumts. Šo cenu starpību parasti atpelna jau pirmajā saules enerģijas ražošanas gadā.

Izturīgi

Jumtā integrētie saules paneļi ir izturējuši dažādas drošības pārbaudes un atbilst drošības augstākajiem standartiem. Lai pierādītu to izturību, ražotājs saules paneļus ir pakļāvis dažādiem smaguma un spiediena pārbaudījumiem.

Saules paneļu jumta uzstādīšanas

Mēs nodrošinām pilnu paneļu uzstādīšanu. Piedāvājam pilnu risinājumu saules paneļu jumtiem, kas ietver uzstādīšanu no elektroinstalācijas līdz saules paneļu pieslēgšanai tīklam. 

Saules paneļu uzstādīšana mūsu komandai ir ikdiena. Uzstādot jumtā integrētos saules paneļus, ir jāņem vērā pāris nianses. Saules paneļi šādam jumtam ir jāuzstāda pareizā slīpumā uz jumta latojuma, nevis uz jumta seguma materiāla, pēc tam tiek savienoti visi elektrības vadi. Uzstādīšanas procesa laikā tiek pievienots arī invertors.

Visiem uzstādīšanas darbiem ir divu gadu garantija. Stiprinājumiem un skavām ir piecu gadu garantija. Saules paneļiem ir 25 gadu produktivitātes garantija. Mēs arī nodrošinām savu klientu atbalstu 24/7, ja jums ir kādi jautājumi vai problēmas.

Vai ar saules paneļu jumtu ir iespēja atdarināt konkrētu jumta veidu?

Jā, tas ir iespējams! Jumtā integrētie saules paneļi no attāluma izskatās kā standarta jumta materiāls. Monokristāliskie saules paneļi tiek uzstādīti uz sagatavotās pamatnes jumta dakstiņu vai cita jumta materiāla vietā. Saules paneļu jumts ir vieglāks, nekā klasiskie jumta dakstiņi. Līdz ar to jumtā integrētos saules paneļus ir iespējams uzstādīt uz visiem akmens jumtiem, neatkarīgi no konstrukcijas svara ierobežojumiem. Ja klients vēlas metāla velmējuma imitācijas jumtu no saules paneļiem, tad tie tiek uzstādīti jau uz esoša jumta vai jauna metāla jumta. Saules paneļu ražotājs Solarstone piedāvā jumtā integrētos saules paneļus un mēs esam Solarstone oficiālie partneri.

Kāda montāžas tehnika tiek izmantota uzstādot saules paneļu jumtu?

Mēs izmantojam īpašu skavu stiprinājumu tehniku. Pamatnes rāmji ir izgatavoti no augstas kvalitātes alumīnija, kas nodrošina materiāla noturību dažādos laikapstākļos. Mēs sniedzam arī piecu gadu garantiju visiem stiprinājuma materiāliem un skavām.

Mēs izmantojam īpašu skavu stiprinājumu tehniku. Pamatnes rāmji ir izgatavoti no augstas kvalitātes alumīnija, kas nodrošina materiāla noturību pret dažādiem laikapstākļiem. Mēs sniedzam arī piecu gadu garantiju visiem stiprinājuma materiāliem un skavām.

Kāda ir saules paneļu jumta produktivitāte?

Jumtā integrēto saules paneļu jumta jauda ir 350‒400W. Šāda jumta produktivitāte ir atkarīga no jumta izmēra, izmantoto paneļu jaudas un, protams, atrašanās vietas. Parasti 1m2 saražo aptuveni 235 W elektroenerģijas. Jumts, kas noklāts ar saules paneļiem, vidēji atmaksājās 8 gadu laikā.

Nepieciešama palīdzība izvēlēties piemērotākos saules paneļus?

Mēs palīdzēsim izvēlēties tieši jums vispiemērotākos saules paneļus. Pastāstiet mums par savām vajadzībām, un mēs ieteiksim labāko risinājumu.

Saules paneļi, invertori, saules baterijas

Labākie saules paneļi

Saules paneļi

Monokristalīna saules paneļi no pasaules klases izstrādātājiem.

Labākās saules baterijas

Saules baterijas

Saules baterijas priekš maza un liela apjoma saules enerģijas projektiem.

Uzticamākie invertori

Invertori

Invertori no pasaules klases izstrādātājiem kas nodrošina drošu un stabilu saules parka darbību.