Enerģijas risinājumi mājai

Saules enerģija, apkures risinājums un ventilācija - gudra enerģijas ražošana, izmantošana un apsaimniekošana!

Mēs nodrošinām visus enerģijas risinājumus jūsu mājai

Saules enerģija, apkures sistēmas un ventilācija – gudra enerģijas ražošana, izmantošana un apsaimniekošana! Sunergia piedāvā vislabāko servisu un rūpējas par katru detaļu un risinājumu jūsu mājas vai uzņēmuma enerģijas pārvaldībai. Mūsu galvenais produktu klāsts ietver saules paneļus un saules baterijas, apkures sistēmas un ventilācijas sistēmas.

Kaubanduskoda liikmelogo ENG horisontaalne valge.png

Saules enerģija

Mēs piedāvājam saules paneļu ierīkošanu gan privātajiem, gan biznesa klientiem, lai nodrošinātu stabilu elektroenerģijas piegādi ar zemām izmaksām.

Apkure

Mēs piedāvājm siltumsūkņus no pasaules vadošā siltumsūkņu ražotāja Panasonic, kura piedāvājumā ir gaiss ūdens, gaiss gaiss siltumsūkņus un ģeotermālos siltumsūkņus.

Ventilācija

Ventilācija nepieciešama, lai nodrošinātu veselīgu, drošu un komfortablu dzīves vidi, vienlaikus pasargājot mājas konstrukcijas no mitruma un piesārņojošo vielu kaitīgās ietekmes. Mēs pārstāvam vienu no modernākajiem ventilācijas sistēmu ražotājiem – Airobot.

Visi enerģijas risinājumi mājai vienuviet!

Saules enerģija, apkures un ventilācijas sistēmas – viss kas nepieciešams gudrai elektrības ražošanau un izmantošanai.

Mēs piedāvājam siltumsūkņus un ventilācijas sistēmas no pasaules līmeņa ražotājiem, kuri mums ir uzticējuši būt viņu oficiālajiem pārstāvjiem Baltijas valstīs. Pie mums jūs atradīsiet visus mājai nepieciešamos enerģijas risinājumus vienuviet.

IZDEVĪGI

Visi enerģijas risinājumi mājai vienuviet.

SADERĪBA

Visi enerģijas risinājumi var tikt sasaitīti.

JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS

Enerģijas risinājumi mājai tikai no pasaules vadošajiem ražotājiem.

VISS ENERĢIJAI

Saules enerģija, apkures risinājums un ventilācija no viena uzticama piegādātāja.

Mēs pārstāvam labākos saules enerģijas risinājumu ražotājus

Nosūtiet mums e-pastu, lai saņemtu piedāvājumu

Lai mēs spētu jums sniegt precīzu atbildi ātrāk, lūdzu norādiet, kur vēlaties uzstādīt saules paneļus, saules paneļa uzstādīšanas pozīciju, plānotās vietas izmēru un pašreizējo ikmēneša elektroenerģijas patēriņu. Ja plānojat uzstādīt saules paneļus uz jumta, lūdzu, norādiet jumta veidu un leņķi.

Ventilācijas sistēmas un siltumsūkņa gadījumā, lūdzu norādiet mājas platību, esošo apkures sistēmas, apsildes veidu – radiatori vai siltās grīdas un cilvēku skaitu, kas dzīvo mājā.