Pakalpojumi

Saules paneļu uzstādīšana un apkope

Saules paneļi tagad ir pieejama ikvienam! Mums ir liela pieredze, palīdzot uzņēmumiem un privātmājām samazināt elektroenerģijas izmaksas un kļūt ilgtspējīgākiem.

Saules paneļu uzstādīšana, uzturēšana un apkope

Mēs piedāvājam pilnu saules paneļu parka izveides pakalpojumu, kurā ietilpst izpēte un analīze, dokumentācija, projektēšana, projektu vadība, saules paneļu uzstādīšana un nepieciešamo atļauju iegūšana, lai sāktu ražot savu elektroenerģiju.

Saules paneļu uzstādīšana

Saules paneļu uzstādīšanas projekts vispirms sākas ar konsultāciju, kuras laikā mūsu eksperti veic arī rentabilitātes un ieguldījumu analīzi. Mēs parūpējamies arī par visas nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanu un iesniegšanu atbildīgajām institūcijām. Kad esam saņēmuši nepieciešamās atļaujas, mēs saules paneļu parku izbūvējam un uzsākam elektroenerģijas ražošanu.

Saules paneļu apkope

Mēs nodrošinām arī saules paneļu parku uzturēšanu un apkopi gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Saules paneļu apkope parasti notiek reizi gadā, ja ar klientu neesam vienojušies kā citādāk.

Pāļu dzīšana

Piedāvājam pakalpojumu, zemē iedzīt dažāda diametra, garuma un formas pāļu elementus. Maksimālais elementa garums ko var uzstādīt zemē ir 5,5 metri.

Pāļu dzīšanas mašīna pārvietojas ar savu spēku, manevrēšanas laikā nesabojājot laukumu vai cieto virsmu. Mašīnai ir visos virzienos kustams masts, kas nodrošina precīzu pāļu dzīšanu arī uz nelīdzenām virsmām. Braucot, pāļu elementus var iedurt zemē un izvilkt.

Sunergia noder dažādiem darbiem: visu veidu pāļu/stabu dzīšanai, saules parka zemes karkasa pāļu dzīšanai, ceļu žogu pāļu dzīšanai, sētas stabu urbšanai, pamatiežu urbšanai utt.

 

Saules enerģijas priekšrocības

Member of Estonian Chamber of Commerce and Industry
coins

Elektrības izmaksu samazinājums

save_energy

Neatkarība no elektrības tirgus cenu svārstībām

house-02

Drošs, bezriska ieguldījums nākotnē

earth

CO2 emisiju samazināšana

roof

Brīvas jumta vietas vai zemes izmantošana

solar_energy

Vienkāršākais veids, kā ražot un pārdot elektroenerģiju

depositphotos_117919136-stock-illustration-solar-energy-concept

Vides saglabāšana un ilgtspējības veicināšana

energy class

Ēkas energo klases uzlabošana

Mēs pārstāvam labākos saules enerģijas risinājumu ražotājus