Pakalpojumi enerģijas risinājumu ierīkošanai

Mēs piedāvājam saules paneļu ierīkošanu, ventilācijas sistēmu un siltumsūkņu uzstādīšanu.

Saules paneļu uzstādīšana

Saules paneļu uzstādīšanas projekts vispirms sākas ar konsultāciju, kuras laikā mūsu eksperti veic arī rentabilitātes un ieguldījumu analīzi. Mēs parūpējamies arī par visas nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanu un iesniegšanu atbildīgajām institūcijām. Kad esam saņēmuši nepieciešamās atļaujas, mēs saules paneļu parku izbūvējam un uzsākam elektroenerģijas ražošanu.

Saules paneļu apkope

Mēs nodrošinām arī saules paneļu parku uzturēšanu un apkopi gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Saules paneļu apkope parasti notiek reizi gadā, ja ar klientu neesam vienojušies kā citādāk.

Apkures sistēmas

Mēs piedāvājam kvalitatīvas un enerģiju taupošas apkures sistēmas no pasaules klases ražotājiem, koncentrējoties uz siltumsūkņu tehnoloģiju. Mēs piedāvājam gaisa ūdens, gaiss gaiss siltumsūkņus un ģeotermālos siltumsūkņus. Siltumsūknis ir efektīvs, ilgmūžīgs un stabils apkures sistēmas risinājums, kas spēj nodrošināt stabilu siltumenerģiju pat ļoti zemās temperatūrās.

Ventilācijas sistēmas

Mēs piedāvājam kvalitatīvas ventilācijas sistēmas gan privātmāju, gan rūpniecisko ēku vajadzībām, kas nodrošinās veselīgu, drošu un komfortablu vidi, kā arī aizsargās ēku konstrukcijas no mitruma un piesārņotāju kaitīgās ietekmes. Mājas ventilācija ir būtiska ne tikai komfortam, bet arī ēkas ilgtspējīgai uzturēšanai, mēs piedāvājam ventilācijas sistēmu Airobot – gudra ventilācijas iekārta, kas analizē gaisa kvalitāti un patstāvīgi pielāgo gaisa apmaiņu līdz perfektam līmenim.

Mēs pārstāvam labākos enerģijas risinājumu ražotājus