Par mums

Saules paneļi tagad ir pieejami ikvienam

Mēs ​​piedāvājam pilna mēroga saules enerģijas risinājumus dažāda lieluma uzņēmumiem un privātajiem klientiem.

Mēs vēlamies padarīt atjaunojamo enerģiju pieejamu ikvienam

Mēs ​​piedāvājam pilna mēroga saules enerģijas risinājumus dažāda lieluma uzņēmumiem un privātajiem klientiem.

Par SUNERGIA

Mēs piedāvājam pilnu saules paneļu parka izveides pakalpojumu, kurā ietilpst izpēte un analīze, dokumentācija, projektēšana, projektu vadība, saules paneļu uzstādīšana un nepieciešamo atļauju iegūšana, lai sāktu ražot savu elektroenerģiju. Pēdējo gadu laikā mēs esam ierīkojuši simtiem saules paneļu parkus Baltijas valstīs, palīdzot uzņēmumiem un privātpersonām samazināt elektroenerģijas izmaksas un kļūt ilgtspējīgākiem. Mēs varam palīdzēt arī jums!

Mūsu misija

Mūsu vēlamies padarīt atjaunojamo enerģiju pieejamu ikvienam. Mēs palīdzam uzņēmumiem un privātpersonām uzstādīt saules paneļu parkus un kļūt neatkarīgākiem no svārstīgajām elektrības cenām.

Mūsu vīzija

Mēs vēlamies būt visuzticamākais un inovatīvākais atjaunojamās enerģijas risinājumu nodrošinātājs Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, palīdzot uzņēmumiem un privātpersonām sasniegt ilgtspējības un finanšu mērķus, izmantojot alternatīvās enerģijas risinājumus.

Mūsu komanda

Artis Bokāns

Pārdošanas vadītājs

 

artis@sunergia.lv

+371 22422056

Agris Perro

Biznesa attīstības vadītājs

 

 

agris@sunergia.lv

Jānis Četvergs

Pārdošanas konsultants

janis@sunergia.lv

+371 25705624

Mārtiņš Štegmanis
Pārdošanas konsultants

 

martins.stegmanis@sunergia.lv

+371 25722657

Mēs pārstāvam labākos saules enerģijas risinājumu ražotājus

Mūsu vērtības

Mūsu ekspertu komanda parūpēsies par katru sīkumu jūsu saules enerģijas parka izveidē. Mēs vēlamies saviem klientiem nodrošināt bezrūpīgu pieredzi. Tāpēc mēs piedāvājam pilnu saules paneļu parka izveides pakalpojumu, kurā ietilpst izpēte un analīze, dokumentācija, projektēšana, projektu vadība, saules paneļu uzstādīšana un nepieciešamo atļauju iegūšana, lai sāktu ražot savu elektroenerģiju.

Kvalitāte

Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes atjaunojamās enerģijas risinājumus no pasaules labākajiem ražotājiem, vienlaikus nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu un personalizētu pieeju. Mēs saprotam, ka katra klienta situācija prasa unikālu pieeju un ciešu sadarbību visa projekta garumā.

Atbildība

Mēs turam savus solījumus. Mums ir augsta atbildības sajūta pret saviem klientiem, partneriem un mūsu skaisto planētu uz kuras dzīvojam. Mēs esam lepni, ka esam nozarē, kura var veicināt vides saglabāšanu. Mēs cienām savu klientu laiku un ticam operatīvai komunikācijai un darbam, kas paveikts kā solīts laikā.

Aizrautība

Mēs esam aizrautīgi par to, ko darām. Mēs ticam atjaunojamai enerģijai. Mēs ticam labākai un ilgtspējīgākai pasaulei, kurā mums visiem dzīvot. Mēs ticam jaunām tehnoloģijām, inovācijām un izaugsmei. Mēs vēlamies būt soli priekšā tam, kas notiek nozarē, lai sniegtu saviem klientiem labākos iespējamos risinājumus.

Realizētie projekti

Apskatiet mūsu realizētos projektus un iedvesmojaties savam saules paneļu parkam.

Kā mēs varam palīdzēt?

Pastāstiet mums par savām vajadzībām, un mēs ar prieku jums palīdzēsim.

Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi par saules paneļiem un saules parka uzstādīšanu.

Jaunumi

Mēs ​​piedāvājam saules paneļu uzstādīšanu un visa projekta izstrādi dažāda lieluma uzņēmumiem un privātajiem klientiem.