Labākie enerģijas risinājumi jūsu mājai
Labākie enerģijas risinājumi jūsu mājai

Enerģijas risinājumi jūsu īpašumam

Mēs ​​piedāvājam un ierīkojam saules paneļus, ventilācijas sistēmas un siltumsūkņus privātpersonām un uzņēmumiem.

Mēs vēlamies padarīt atjaunojamo enerģiju pieejamu ikvienam

Mēs ​​piedāvājam pilna mēroga saules enerģijas risinājumus dažāda lieluma uzņēmumiem un privātajiem klientiem.

Par SUNERGIA

Mēs piedāvājam pilnu saules paneļu parka izveides pakalpojumu, kurā ietilpst izpēte un analīze, dokumentācija, projektēšana, projektu vadība, saules paneļu uzstādīšana un nepieciešamo atļauju iegūšana, lai sāktu ražot savu elektroenerģiju.  Papildus saules paneļu ierīkošanai, mēs saviem klientiem piedāvājam arī ventilācijas sistēmu un siltumsūkņu ierīkošanu. Pēdējo gadu laikā mēs esam realizējuši simtiem projektu Baltijas valstīs, palīdzot uzņēmumiem un privātpersonām samazināt elektroenerģijas izmaksas un kļūt ilgtspējīgākiem. Mēs varam palīdzēt arī jums!

Mūsu misija

Mūsu vēlamies padarīt atjaunojamo enerģiju pieejamu ikvienam. Mēs palīdzam uzņēmumiem un privātpersonām uzstādīt saules paneļu parkus, ventilācijas sistēmas un siltumsūkņus un kļūt neatkarīgākiem no svārstīgajām elektrības cenām.

Mūsu vīzija

Mēs vēlamies būt visuzticamākais un inovatīvākais atjaunojamās enerģijas risinājumu nodrošinātājs Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, palīdzot uzņēmumiem un privātpersonām sasniegt ilgtspējības un finanšu mērķus, izmantojot alternatīvās enerģijas risinājumus.

Mūsu komanda

Agris Perro

Projektu vadītājs

agris@sunergia.lv

Mārtiņš Štegmanis

Pārdošanas speciālists

martins.stegmanis@sunergia.lv

+371 25722657

Hall pildike webp.webp

Mārtiņš Perro

Elektroietaišu inženieris

martins@sunergia.lv

Madara Grišule

Mārketinga vadītāja

madara@sunergia.lv

Mūsu vērtības

Mūsu ekspertu komanda parūpēsies par katru sīkumu jūsu saules enerģijas parka izveidē. Mēs vēlamies saviem klientiem nodrošināt bezrūpīgu pieredzi. Tāpēc mēs piedāvājam pilnu saules paneļu parka izveides pakalpojumu, kurā ietilpst izpēte un analīze, dokumentācija, projektēšana, projektu vadība, saules paneļu uzstādīšana un nepieciešamo atļauju iegūšana, lai sāktu ražot savu elektroenerģiju.

icons Sunergia web 07

Kvalitāte

Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes atjaunojamās enerģijas risinājumus no pasaules labākajiem ražotājiem, vienlaikus nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu un personalizētu pieeju. Mēs saprotam, ka katra klienta situācija prasa unikālu pieeju un ciešu sadarbību visa projekta garumā.

icons Sunergia web 18

Atbildība

Mēs turam savus solījumus. Mums ir augsta atbildības sajūta pret saviem klientiem, partneriem un mūsu skaisto planētu uz kuras dzīvojam. Mēs esam lepni, ka esam nozarē, kura var veicināt vides saglabāšanu. Mēs cienām savu klientu laiku un ticam operatīvai komunikācijai un darbam, kas paveikts kā solīts laikā.

icons Sunergia web 05

Aizrautība

Mēs esam aizrautīgi par to, ko darām. Mēs ticam atjaunojamai enerģijai. Mēs ticam labākai un ilgtspējīgākai pasaulei, kurā mums visiem dzīvot. Mēs ticam jaunām tehnoloģijām, inovācijām un izaugsmei. Mēs vēlamies būt soli priekšā tam, kas notiek nozarē, lai sniegtu saviem klientiem labākos iespējamos risinājumus.

Mēs pārstāvam labākos saules enerģijas risinājumu ražotājus

Realizētie projekti

Apskatiet mūsu realizētos projektus un iedvesmojaties savam saules paneļu parkam.

Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi par saules paneļiem un saules parka uzstādīšanu.

Jaunumi

Mēs ​​piedāvājam saules paneļu uzstādīšanu un visa projekta izstrādi dažāda lieluma uzņēmumiem un privātajiem klientiem.