Par mums

Mēs vēlamies padarīt atjaunojamo enerģiju pieejamu ikvienam

Mēs ​​piedāvājam pilna mēroga saules enerģijas risinājumus dažāda lieluma uzņēmumiem un privātajiem klientiem.

Mēs vēlamies padarīt atjaunojamo enerģiju pieejamu ikvienam

Mēs ​​piedāvājam pilna mēroga saules enerģijas risinājumus dažāda lieluma uzņēmumiem un privātajiem klientiem.

Par mums

SUNERGIA ir atjaunojamās enerģijas risinājumu uzņēmums, kas plāno, projektē un uzstāda saules enerģijas parkus uzņēmumiem un mājsaimniecībām, kas vēlas optimizēt savas kopējās enerģijas izmaksas, vienlaikus kļūstot ilgtspējīgākiem. Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu sākot ar dokumentu sagatavošanu, saules paneļu parka projektēšanu, apstiprināšanu, būvniecību un apkopi.

Mūsu misija

Mūsu vēlamies padarīt atjaunojamo enerģiju pieejamu ikvienam. Mēs palīdzam uzņēmumiem un privātpersonām izbūvēt saules elektroenerģijas parkus un kļūt neatkarīgākiem no svārstīgajām elektrības cenām.

Mūsu vīzija

Mēs vēlamies būt visuzticamākais un inovatīvākais atjaunojamās enerģijas risinājumu nodrošinātājs Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, palīdzot uzņēmumiem un privātpersonām sasniegt ilgtspējības un finanšu mērķus, izmantojot alternatīvās enerģijas risinājumus.

Mūsu vērtības

Mūsu ekspertu komanda parūpēsies par katru sīkumu jūsu saules enerģijas parka izveidē. Mēs vēlamies saviem klientiem nodrošināt bezrūpīgu pieredzi. Tāpēc mēs piedāvājam pilnu saules paneļu parka izveides pakalpojumu, kurā ietilpst izpēte un analīze, dokumentācija, projektēšana, projektu vadība, saules paneļu uzstādīšana un nepieciešamo atļauju iegūšana, lai sāktu ražot savu elektroenerģiju.

Kvalitāte

Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes atjaunojamās enerģijas risinājumus no pasaules labākajiem ražotājiem, vienlaikus nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu un personalizētu pieeju. Mēs saprotam, ka katra klienta situācija prasa unikālu pieeju un ciešu sadarbību visa projekta garumā.

Atbildība

Mēs turam savus solījumus. Mums ir augsta atbildības sajūta pret saviem klientiem, partneriem un mūsu skaisto planētu uz kuras dzīvojam. Mēs esam lepni, ka esam nozarē, kura var veicināt vides saglabāšanu. Mēs cienām savu klientu laiku un ticam operatīvai komunikācijai un darbam, kas paveikts kā solīts laikā.

Aizrautība

Mēs esam aizrautīgi par to, ko darām. Mēs ticam atjaunojamai enerģijai. Mēs ticam labākai un ilgtspējīgākai pasaulei, kurā mums visiem dzīvot. Mēs ticam jaunām tehnoloģijām, inovācijām un izaugsmei. Mēs vēlamies būt soli priekšā tam, kas notiek nozarē, lai sniegtu saviem klientiem labākos iespējamos risinājumus.

Realizētie projekti

Apskatiet mūsu realizētos projektus un iedvesmojaties savam saules paneļu parkam.

Mēs pārstāvam labākos saules enerģijas risinājumu ražotājus

Kā mēs varam palīdzēt?

Pastāstiet mums par savām vajadzībām, un mēs ar prieku jums palīdzēsim.

Biežāk uzdotie jautājumi

Biežākie jautājumi par saules enerģijas un saules parka uzstādīšanas risinājumiem.

Jaunumi

Mēs ​​piedāvājam pilna mēroga saules enerģijas risinājumus dažāda lieluma uzņēmumiem un privātajiem klientiem.