Saules paneļi uzņēmumam

Labākie saules paneļi uzņēmumam no pasaules vadošajiem saules paneļu ražotājiem. Saules paneļu uzstādīšana uz jumta vai brīva zemes gabala. Pārejot uz saules enerģiju, jūs ievērojami samazināsiet sava uzņēmuma elektrības rēķinus, samazināsiet uzņēmuma atstāto ekoloģisko pēdu un rādīsiet citiem ilgtspējīga biznesa modeļa piemēru.

Saules paneļi uz zemes

Uzņēmumi ar brīvu, neizmantotu zemes gabalu arvien biežāk izvēlas izvietot saules paneļus uz zemes. Saules paneļus var novietot jebkurā vietā uz zemes, ja ir pietiekami daudz vietas un saules gaismas. Kura vieta ir piemērotākā jūsu gadījumā, to mūsu eksperti palīdzēs noskaidrot konsultācijas un rentabilitātes aprēķina laikā. Mūsu speciālisti palīdzēs jums pieņemt pareizo lēmumu.

Saules paneļi uz jumta

Uz jumta uzstādāmie saules paneļi ir viens no populārākajām risinājumiem tieši uzņēmumiem ar lielu jumta platību. Lai saprastu investīcijas un piemērotāko paneļu veidus, mums ir jāzina, cik liela ir jumta kvadratūra (m2), kāds ir jumta leņķis un kurā virzienā ir iespējams novietot saules paneļus, lai sasniegtu augstākā efektivitāte.

Saules paneļu jumts

Saules paneļu jumts, jeb jumtā integrētie saules paneļi ir viena no jaunākajām tendencēm saules enerģijas nozarē. Ja tradicionālā pieeja ir novietot saules paneļus uz jau esoša jumta, tad jumtā integrētie saules paneļi jau ir pats jumts. Šāda tipa saules paneļi aizstāj vajadzību pēc tradicionālā jumta.

Saules paneļu nojumes automašīnām

Pieaugot elektrisko automašīnu skaitam uz ielām, pieaug arī nepieciešamība pēc ātrām un uzticamām automašīnu uzlādes stacijām. Saules paneļu automašīnu nojume ir automašīnu uzlādes risinājums, kurā enerģija uzlādei tiek ņemta no saules paneļiem, kas novietoti uz autostāvvietas jumta.

Saules enerģijas priekšrocības

Member of Estonian Chamber of Commerce and Industry
coins

Elektrības izmaksu samazinājums

save_energy

Neatkarība no elektrības tirgus cenu svārstībām

house-02

Drošs, bezriska ieguldījums nākotnē

earth

CO2 emisiju samazināšana

roof

Brīvas jumta vietas vai zemes izmantošana

solar_energy

Vienkāršākais veids, kā ražot un pārdot elektroenerģiju

depositphotos_117919136-stock-illustration-solar-energy-concept

Vides saglabāšana un ilgtspējības veicināšana

energy class

Ēkas energo klases uzlabošana

Nosūtiet mums e-pastu, lai saņemtu piedāvājumu

Lai mēs spētu jums sniegt precīzu atbildi ātrāk, lūdzu norādiet, kur vēlaties uzstādīt saules paneļus, saules paneļa uzstādīšanas pozīciju, plānotās vietas izmēru un pašreizējo ikmēneša elektroenerģijas patēriņu. Ja plānojat uzstādīt saules paneļus uz jumta, lūdzu, norādiet jumta veidu un leņķi.

Mēs pārstāvam labākos enerģijas risinājumu ražotājus

Visi enerģijas risinājumi vienuviet

Saules paneļi uzņēmumam uz jumta

Saules paneļi

Monokristalīna saules paneļi no pasaules klases izstrādātājiem.

Ventilācijas sistēma

Ventilācijas sistēmas

Modernākās ventilācijas sistēmas no zīmola Airobot.

Gaiss ūdens siltumsūkņi

Siltumsūkņi

Siltumsūkņi no pasaules vadošā siltumsūkņu ražotāja Panasonic.