Gaiss gaiss siltumsūkņi

Gaiss gaiss siltumsūkņi ir piemēroti gan kā galvenais apkures avots, gan kā papildu siltuma avots esošajās apkures sistēmās, neatkarīgi no tā, vai māja ir jauna vai veca.

Gaiss gaiss siltumsūknis Panasonic - ekonomisks un efektīvs

Gaiss gaiss siltumsūkņi piedāvā ērtu un izmaksu ziņā efektīvu apkures risinājumu, ko var vienkārši ieviest teju jebkurā mājoklī par saprātīgu cenu. Šie siltumsūkņi ir ideāli gan kā neatkarīgs apkures avots, gan kā atbalsts jau esošai apkures sistēmai un ir piemēroti gan jaunajām, gan vecajām mājām. To efektivitāte ir atkarīga no āra gaisa temperatūras, taču, salīdzinot ar tradicionālo elektrisko apkuri, gaiss gaiss siltumsūkņi var samazināt elektroenerģijas izmaksas līdz 78%. Salīdzinot ar fosilā kurināmā apkures sistēmām, gaiss gaiss siltumsūkņi nodrošina acīmredzamu ekonomiju un ir izdevīga izvēle ilgtermiņā.

Gaiss gaiss siltumsūkņu priekšrocības

Gaiss gaiss siltumsūkņu lielā priekšrocība ir to vieglā uzstādīšana un daudzpusība. Tos var izmantot gan apkurei ziemā, gan dzesēšanai vasarā, padarot tos par gaisa kondicionieriem visu gadu. Tie ir arī energoefektīvi un salīdzinoši izdevīgi salīdzinājumā ar citiem apkures risinājumiem. Gaiss gaiss siltumsūkņu priekšrocības:

ENERGOEFEKTIVITĀTE

Gaiss ūdens siltumsūkņi ir enerģijas taupīšanas meistari. Tie izmanto vides siltumu, kas iegūts no āra gaisa, radot daudz vairāk siltumenerģijas, nekā tie patērē, kas nozīmē mazākus elektrības rēķinus un efektīvāk pielietotu enerģiju.

DAUDZPUSĪBA

Neatkarīgi no tā, vai ārā ir auksts vai karsts, gaiss ūdens siltumsūknis ir uzticams risinājums. Tas nodrošina gan siltumu aukstā laikā, gan dzesēšanu karstās dienās, nodrošinot komfortu jebkurā sezonā.

5 GADU RAŽOTĀJA GARANTIJA

Izvēloties Panasonic siltumsūkni, jūs iegūstat ne tikai augstas kvalitātes apkures risinājumu, bet arī piecu gadu rūpnīcas garantiju, kas nodrošina papildu drošību un uzticamību.

VIDEI DRAUDZĪGS

Gaiss ūdens siltumsūkņi izmanto atjaunojamo enerģiju no āra gaisa, neizdalot siltumnīcefekta gāzes vai citu piesārņojumu, tādējādi veicinot tīrāku un zaļāku vidi.

Panasonic gaiss gaiss siltumsūkņi

Efektīvus un īpaši izturīgus Panasonic gaisa siltumsūkņus var uzstādīt gandrīz katrā mājā un to jauda apmierinās pat visprasīgākos klientus.

panasonic hz25xkew h end file.webp
panasonic hz25xkew h side end file1.webp
panasonic vz9 12ske indoor 1.webp

PANASONIC KIT-HZ25-XKE-H

Ekonomisks un uzticams. Populārākais siltumsūknis Ziemeļvalstīs.

● Apkures jauda 7,5 kW

● Efektivitāte SCOP 5.69

● Energoefektivitātes klase apkurei A+++

● Īpaši kluss darbības režīms – no 18dB

● Gaisa attīrīšanas sistēma nanoe™ X

● Integrēts Wi-Fi kontrolieris

● 5 gadu rūpnīcas garantija

● Papildu apkurei līdz 130m

PANASONIC KIT-HZ35-XKE-H

Ievērojama apkures jauda un lieliska efektivitāte.

● Apkures jauda 7,9 kW

● Efektivitāte SCOP 5.62

● Energoefektivitātes klase apkurei A+++

● Īpaši kluss darbības režīms – no 18dB

● Gaisa attīrīšanas sistēma nanoe™ X

● Integrēts Wi-Fi kontrolieris

● 5 gadu rūpnīcas garantija

● Papildu apkurei līdz 140m2

PANASONIC KIT-VZ12-SKE

Ievērojama jauda un efektivitāte.

● Apkures jauda 9,2 kW

● Efektivitāte SCOP 5,90

● Energoefektivitātes klase apkurei A+++

● Īpaši kluss darbības režīms – no 18dB

● Kompresora siltuma uzglabāšana – unikāla

● 5 gadu rūpnīcas garantija

● Papildu apkurei līdz 140m2

Gaiss gaiss siltumsūknis cena

Panasonic gaiss gaiss siltumsūkņu cenu ietekmē vairāki faktori, kas tiek izvērtēti sākotnējās konsultācijas laikā. Pamata modeļu cenas var sākties no salīdzinoši zemām summām ap 1100 EUR, bet galīgā cena būs atkarīga no vairākiem svarīgiem aspektiem.

Siltumsūkņa cena ir atkarīga no jaudas un efektivitātes, kas vajadzīga mājokļa apsildīšanai. Dārgāki būs modeļi ar papildfunkcijām, piemēram, WiFi, kas ļauj kontrolēt siltumsūkni attālināti, vai papildu filtrācijas sistēmas, kas uzlabo gaisa kvalitāti telpās. Cenu ietekmē arī uzstādīšanas sarežģītības, vai un kādi papildus darbi ir nepieciešami, piemēram vecās apkures sistēmas demontāža.

Gaiss gaiss siltumsūknis elektrības patēriņš

Panasonic gaiss gaiss siltumsūkņi ir pazīstami ar savu augsto energoefektivitāti, kas nodrošina mājokļiem efektīvu apkuri un dzesēšanu ar samazinātām elektroenerģijas izmaksām. Šo siltumsūkņu elektrības patēriņš ir būtiski zemāks salīdzinājumā ar tradicionālajiem apkures risinājumiem, padarot tos par pievilcīgu izvēli.

Panasonic gaiss gaiss siltumsūkņu energoefektivitāte ir novērtējama ar SEER (Seasonal Energy Efficiency Ratio) un SCOP (Seasonal Coefficient of Performance) rādītājiem, kas norāda uz ierīces efektivitāti apkures un dzesēšanas režīmā. Attiecīgi, augsti SEER un SCOP rādītāji liecina par augstu enerģijas pārvēršanas efektivitāti, tātad par zemākām ekspluatācijas izmaksām.

Lai gan precīzs elektrības patēriņš atkarīgs no daudziem faktoriem, piemēram, mājokļa izolācijas, āra temperatūras un izmantotā siltumsūkņa iestatījumiem, Panasonic gaiss gaiss siltumsūkņi spēj nodrošināt ievērojamu efektivitāti. Salīdzinājumā ar konvencionālajām apkures sistēmām, tie var samazināt elektroenerģijas patēriņu par līdz pat 78%, kas ilgtermiņā nodrošina būtiskus ietaupījumus.

Izvēloties Panasonic gaiss gaiss siltumsūkni, jūs investējat ne tikai efektīvā un komfortablā mājokļa klimatā, bet arī ilgtspējīgā un ekonomiski izdevīgā energopatēriņā, nodrošinot gudru un pārdomātu resursu izmantošanu.

Gaiss gaiss siltumsūknis darbības princips

Gaiss gaiss siltumsūknis ir moderna apkures iekārta, kas izmanto āra gaisā esošo siltumenerģiju, lai apsildītu telpas. Gaiss gaiss siltumsūknis savāc ārā esošo gaisu un pārnes to uz augstāku temperatūras līmeni, izmantojot kompresoru āra modulī.

Tad šī paaugstinātās temperatūras siltumenerģija tiek pārvadīta uz iekštelpu moduli, izmantojot īpašu šķidrumu – aukstumaģentu. Iekšējais modulis ar ventilatora palīdzību šo siltumu izplata pa telpām. Invertora kompresoru sistēmas ir īpaši efektīvas un ekonomiskas, jo tās spēj pielāgot savu darbības ātrumu, lai nodrošinātu pastāvīgu un vienmērīgu temperatūru, padarot telpas patīkami siltas.

Vasarā sistēmu var izmantot arī atdzesēšanai, apgriežot darbības principu, lai no telpām izņemtu siltumu un pārvietotu to uz āru. Tādējādi Panasonic gaiss gaiss siltumsūknis nodrošina efektīvu un ērtu vides temperatūras kontroli jebkurā sezonā.

Visi enerģijas risinājumi mājai vienuviet!

Kaubanduskoda liikmelogo ENG horisontaalne valge.png

Saules enerģija, apkures un ventilācijas sistēmas – viss kas nepieciešams gudrai elektrības ražošanau un izmantošanai.

Siltumsūkņus un ventilācijas sistēmas no pasaules līmeņa ražotājiem, kuri mums ir uzticējuši būt viņu oficiālajiem pārstāvjiem Baltijas valstīs. Pie mums jūs atradīsiet visus mājai nepieciešamos enerģijas risinājumus vienuviet.

IZDEVĪGI

Visi enerģijas risinājumi mājai vienuviet.

SADERĪBA

Visi enerģijas risinājumi var tikt sasaitīti.

JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS

Enerģijas risinājumi mājai tikai no pasaules vadošajiem ražotājiem.

VISS ENERĢIJAI

Saules enerģija, apkures risinājums un ventilācija no viena uzticama piegādātāja.

Nosūtiet mums e-pastu, lai saņemtu apkures sistēmas piedāvājumu

Lai mēs spētu jums sniegt precīzu atbildi ātrāk, lūdzu norādiet siltumsūkņa veidu, ko vēlaties, apdzīvojamo platību, ēkas plānojumu, siltās grīdas vai radiatori. Jo vairāk papildus informāciju sniegsiet, jo ātrāk un precīzāk spēsim jums sagatavot atbilstošu piedāvājumu.