Saules paneļi

DCIM100MEDIADJI_0075.JPG

Saules paneļi

Saules paneļu tehnoloģija pēdējo gadu laikā ir ievērojami attīstījusies, tagad tie ir daudz izturīgāki un piemērotāki arī Baltijas valstīm. Pārejot uz saules enerģiju, jūs:

Kāpēc uzstādīt saules paneļus?

Gan uzņēmumiem gan mājsaimniecībām galvenā priekšrocība, izvēloties saules saražoto elektroenerģiju, ir ievērojams elektrības izmaksu samazinājums. Vidēji elektrības izmaksas samazinās par aptuveni 50%. Turklāt, ražojot paši savu atjaunojamo enerģiju, jūs vairs nebūsiet atkarīgi no tīkla svārstīgajām elektrības cenām un jums vairs nebūs jāmaksā obligātā iepirkuma komponente. Saules paneļi ir drošs ieguldījums nākotnē.

Vidēji saules paneļu parks atmaksājas astoņu gadu laikā, bet to kalpošanas laiks ir vairāk nekā 25 gadi. Turklāt īpašuma, kas aprīkots ar saules paneļiem, vērtība tuvāko gadu laikā pieaugs, padarot to par labu investīciju. Turklāt saules saražotā enerģija ir videi draudzīgs enerģijas avots. Izvēloties atjaunojamo enerģiju jūs pieliekat arī savas pūles mūsu skaistās planētas saglabāšanā.

Turklāt saules enerģija ir videi draudzīga alternatīva fosilā kurināmā enerģijai. Izvēloties saules enerģiju, jūs apņematies īstenot aprites ekonomiku un sniedzat savu ieguldījumu mūsu skaistās planētas saglabāšanā.

Nepieciešama palīdzība izvēlēties piemērotākos saules paneļus?

Neuztraucieties par to! Mēs jums palīdzēsim izvēlēties tieši jūsu situācijai piemērotākos saules paneļus. Pastāstiet mums par savām vajadzībām, un mēs ieteiksim labāko risinājumu.

Kā saules paneļi strādā?

Kad saule apspīd saules paneļus, gaismas enerģija tiek pārvērsta elektrībā. Saules gaismas daļiņas jeb fotoni tiek absorbēti pusvadītāja materiālā (galvenokārt silīcijā), kā rezultātā tiek atbrīvoti elektroni. Šīs elektriski uzlādētās daļiņas reaģē uz elektrisko lauku un sāk pārvietoties, izraisot elektrības plūsmu. Saules paneļi ražo līdzstrāvas enerģiju, kas pēc tam tiek pārveidota par maiņstrāvu, izmantojot invertorus. Saules paneļu saražoto enerģiju var izmantot elektrības patēriņam, vai arī pārdot visu vai tikai neizmantot enerģiju Sadales tīklam. No saules paneļiem saražoto elektroenerģiju var izmantot elektroenerģijas patēriņam uz vietas, kā arī pārdot elektroenerģiju atpakaļ komunālajam tīklam.

Kādi ir saules paneļu veidi?

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes monokristālu saules paneļus tādiem pasaules klases saules paneļu ražotājiem kā Suntech, Risen Energy ,TrinaSolar, BISOL, Seraphim, Recom un Eurener. kas ir vieni no labākajiem ražotājiem pasaulē.