Saules paneļi

Labākie saules paneļi

Saules paneļi

Saules paneļu tehnoloģija pēdējo gadu laikā ir ievērojami attīstījusies, tagad tie ir daudz izturīgāki un piemērotāki arī Baltijas valstīm. Pārejot uz saules enerģiju, jūs:

Kāpēc uzstādīt saules paneļus?

Gan uzņēmumiem gan mājsaimniecībām galvenā priekšrocība, izvēloties saules saražoto elektroenerģiju, ir ievērojams elektrības izmaksu samazinājums. Vidēji elektrības izmaksas samazinās par aptuveni 70%. Turklāt, ražojot paši savu atjaunojamo enerģiju, jūs vairs nebūsiet atkarīgi no tīkla svārstīgajām elektrības cenām un jums vairs nebūs jāmaksā obligātā iepirkuma komponente. Saules paneļi ir drošs ieguldījums nākotnē.

 

Vidēji saules paneļu parks atmaksājas astoņu gadu laikā, bet to kalpošanas laiks ir vairāk nekā 25 gadi. Turklāt īpašuma, kas aprīkots ar saules paneļiem, vērtība tuvāko gadu laikā pieaugs, padarot to par labu investīciju. Turklāt saules saražotā enerģija ir videi draudzīgs enerģijas avots. Izvēloties atjaunojamo enerģiju jūs pieliekat arī savas pūles mūsu skaistās planētas saglabāšanā.

 

Turklāt saules enerģija ir videi draudzīga alternatīva fosilā kurināmā enerģijai. Izvēloties saules enerģiju, jūs apņematies īstenot aprites ekonomiku un sniedzat savu ieguldījumu mūsu skaistās planētas saglabāšanā.

Saules paneļi uz jumta

Saules paneļi uz jumta ir lieliska izvēle privātmājām un uzņēmumiem ar brīvu jumta platību, piemēram noliktavas vai ražošanas ēkas. Konsultācijas laikā mēs novērtēsim jumta segumu un iespējas uz tā izvietot saules paneļus. Mēs piemeklēsim atbilstošākos stiprinājumus, lai nodrošinātu saules paneļu palikšanu savā vietā. Lai saprastu nepieciešamo investīciju apjomu un piemērotāko paneļu veidus, mums ir jāzina, cik liela ir jumta kvadratūra, kāds ir jumta leņķis un kurā virzienā ir iespējams novietot saules paneļus, lai sasniegtu augstākā efektivitāte.

Saules paneļi uz zemes

Saules paneļi uz zemes ir piemērota izvēle privātajiem klientiem ar neizmantotu zemes platību. Dažreiz paneļu izvietošana uz jumta nav optimālākais variants, jo jums var būt apēnots no apkārt esošajiem kokiem. Tādā situācijā saules paneļu izvietošana uz zemes ir labākais variants. Arī uzņēmumi ar neizmantotu zemes platību izvēles saules paneļus izvietot uz zemes. Šāds saules paneļu izvietojums ir populārs arī lauksaimnieku vidū.

 

Saules paneļu uzstādīšanas projekta sākumā mēs veiksim zemes stāvokļa novērtēšanu un ģeodēzijas analīzi, lai atrastu piemērotākos saules paneļu stiprinājumus.

Kā saules paneļi strādā?

Kad saule apspīd saules paneļus, gaismas enerģija tiek pārvērsta elektrībā. Saules gaismas daļiņas jeb fotoni tiek absorbēti pusvadītāja materiālā (galvenokārt silīcijā), kā rezultātā tiek atbrīvoti elektroni.

 

Šīs elektriski uzlādētās daļiņas reaģē uz elektrisko lauku un sāk pārvietoties, izraisot elektrības plūsmu. Saules paneļi ražo līdzstrāvas enerģiju, kas pēc tam tiek pārveidota par maiņstrāvu, izmantojot invertorus. Saules paneļu saražoto enerģiju var izmantot elektrības patēriņam, vai arī pārdot visu vai tikai neizmantot enerģiju Sadales tīklam. No saules paneļiem saražoto elektroenerģiju var izmantot elektroenerģijas patēriņam uz vietas, kā arī pārdot elektroenerģiju atpakaļ komunālajam tīklam.

Kāda ir saules paneļu efektivitāte salīdzinot ar citiem enerģijas avotiem?

Saules paneļu efektivitāte ir strauji pieaugusi pēdējo gadu laikā. Saules paneļu efektivitāte ir atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram, paneļu tehnoloģijas, paneļu orientācijas, temperatūras un saules starojuma intensitātes.

 

Saules paneļu efektivitāte tiek aprēķināta kā procentuālais daudzums no sākotnēji pieejamās saules enerģijas, kas tiek pārvērsta elektrībā. Tradicionālās saules paneļu tehnoloģijas var sasniegt efektivitāti no 15 līdz 22 procentiem, bet jaunākās tehnoloģijas var sasniegt pat 26-28 procentus. Saules paneļu tehnoloģijas attīstās ļoti strauji un tie kļūst arvien efektīvāki un piemērotāki arī aukstākām klimata zonām. Salīdzinot ar citiem enerģijas avotiem, saules paneļi neizmanto tādus resursus, kā piemēram, fosilās degvielas, kas ir ierobežotā daudzumā un tiek regulāri pakļautas cenu svārstībām dēļ ģeopolitiskajiem notikumiem.

Mēs pārstāvam labākos saules enerģijas risinājumu ražotājus

Nepieciešama palīdzība izvēlēties piemērotākos saules paneļus?

Mēs jums palīdzēsim izvēlēties tieši jūsu situācijai piemērotākos saules paneļus. Pastāstiet mums par savām vajadzībām, un mēs ieteiksim labāko risinājumu.