Saules enerģija uzņēmumiem

DCIM100MEDIADJI_0075.JPG

Saules enerģija uzņēmumiem

Pārejot uz saules enerģiju, jūs ievērojami samazināsiet sava uzņēmuma elektrības rēķinus, samazināsiet uzņēmuma atstāto ekoloģisko nospiedumu rādīsiet citiem ilgtspējīga biznesa modeļa piemēru. Un, protams, jūs iegūsit ievērojamu elektroenerģijas izmaksu samazinājumu.

Uz zemes uzstādāmi saules paneļi

Uzņēmēji ar brīvu, neizmantotu zemes gabalu arvien biežāk izvēlas izvietot saules paneļus uz zemes. Saules paneļus var novietot jebkurā vietā uz zemes, ja ir pietiekami daudz vietas un saules gaismas. Kura vieta ir piemērotākā jūsu gadījumā, to mūsu eksperti palīdzēs noskaidrot konsultācijas un rentabilitātes aprēķina laikā. Mūsu speciālisti palīdzēs jums pieņemt pareizo lēmumu.

Uz jumta uzstādāmie saules paneļi

Uz jumta uzstādāmie saules paneļi ir viens no populārākajām risinājumiem tieši uzņēmumiem ar lielu jumta platību. Lai saprastu investīcijas un piemērotāko paneļu veidus, mums ir jāzina, cik liela ir jumta kvadratūra (m2), kāds ir jumta leņķis un kurā virzienā ir iespējams novietot saules paneļus, lai sasniegtu augstākā efektivitāte.

Jumtā integrētie saules paneļi

Jumtā integrētie saules paneļi ir viena no jaunākajām tendencēm saules enerģijas nozarē. Ja tradicionālā pieeja ir novietot saules paneļus uz jau esoša jumta, tad jumtā integrētie saules paneļi jau ir pats jumts. Šāda tipa saules paneļi aizstāj vajadzību pēc tradicionālā jumta.

Saules paneļu nojumes automašīnām

Pieaugot elektrisko automašīnu skaitam uz ielām, pieaug arī nepieciešamība pēc ātrām un uzticamām automašīnu uzlādes stacijām. Saules paneļu automašīnu nojume ir automašīnu uzlādes risinājums, kurā enerģija uzlādei tiek ņemta no saules paneļiem, kas novietoti uz autostāvvietas jumta.

Mēs parūpēsimies par visu saules paneļu parka uzstādīšanas projektā

Mēs piedāvājam pilnu saules paneļu parka izveides pakalpojumu, kurā ietilpst izpēte un analīze, dokumentācija, projektēšana, projektu vadība, saules paneļu uzstādīšana un nepieciešamo atļauju iegūšana, lai sāktu ražot savu elektroenerģiju.

Mūsu produkti

Saules paneļi

Plaša klāsta monokristalīna saules paneļi no pasaules klases izstrādātājiem.

Saules baterijas

Saules baterijas priekš maza un liela apjoma saules enerģijas projektiem.

Invertori

Invertori no pasaules klases izstrādātājiem kas nodrošina drošu un stabilu saules parka darbību.

Nepieciešama palīdzība izvēlēties piemērotākos risinājumu jūsu uzņēmumam?

Mēs jums palīdzēsim izvēlēties tieši jums vispiemērotāko saules enerģijas risinājumu. Pastāstiet mums par savām vajadzībām, un mēs ieteiksim labāko risinājumu.