Saules paneļu ierīkošana ar Lauku Atbalsta Dienesta finansējumu

Latvijas Lauku Atbalsta Dienests (LAD) ir izveidojis atbalsta programmu zemniekiem, kas vēlas aprīkot savas saimniecības ar saules paneļiem.

Aizpildi pieteikuma formu un mēs jums nosūtīsim piedāvājumu ar saules paneļu veiktspējas analīzi un atmaksāšanās termiņa aprēķinu, kā arī palīdzēsim pieteikties LAD atbalstam. 

Saules paneļu komplekti lauksaimniekiem par izdevīgākajām cenām tirgū

Saules paneļu cenas piedāvājuma tabula

Kāpēc izvēlēties SUNERGIA saules paneļus?

energy class 08

Kvalitāte

Mēs nodrošinām visu saules paneļu uzstādīšanas projektu, sākot no dokumentācijas sagatavošanas, projekta izstrādes, uzstādīšanas un nepieciešamo atļauju iegūšanas.

coins

Laba cena

Mēs pārstāvam pasaulē labākos saules enerģijas risinājumu ražotājus. Šī sadarbība ļauj mums iegūt labākas cenas un piedāvāt arī zemākas cenas mūsu klientiem.

solar energy 03

Modelēšana

Kopā ar piedāvājumu mēs veicam 3D modelēšanu, lai saprastu noēnojumu un labāko saules paneļu novietojumu, lai tie strādātu efektīvi.

house 02 02

Pieredze

Esam uzstādījuši simtiem saules paneļu parku Baltijas valstīs un palīdzēsim arī jums sākt ražot tīru atjaunojamo enerģiju.

Saules paneļi uz zemes

Saules paneļi uz zemes ir piemērota izvēle privātajiem klientiem ar neizmantotu zemes platību. Dažreiz paneļu izvietošana uz jumta nav optimālākais variants, jo jums var būt apēnots no apkārt esošajiem kokiem. Tādā situācijā saules paneļu izvietošana uz zemes ir labākais variants. Arī uzņēmumi ar neizmantotu zemes platību izvēles saules paneļus izvietot uz zemes. Šāds saules paneļu izvietojums ir populārs arī lauksaimnieku vidū.

 

Saules paneļu uzstādīšanas projekta sākumā mēs veiksim zemes stāvokļa novērtēšanu un ģeodēzijas analīzi, lai atrastu piemērotākos saules paneļu stiprinājumus.

Saules paneļi uz jumta

Privātmāju īpašnieki ar ierobežotu brīvās zemes daudzumu visbiežāk izvēlās saules paneļus izvietot uz privātmājas vai apkārt esošo saimniecības ēku jumta. Lai saprastu nepieciešamo investīciju apjomu un piemērotāko paneļu veidus, mums ir jāzina, cik liela ir jumta kvadratūra, kāds ir jumta leņķis un kurā virzienā ir iespējams novietot saules paneļus, lai sasniegtu augstākā efektivitāte.


Mēs esam uzstādījuši saules paneļus uz dažāda veida un materiāla jumtiem. Saules paneļi uz slīpa jumta, plakana jumta vai saules paneļi uz bitumena jumta – tas viss mums ir pa spēkam.

Kāpēc uzstādīt saules paneļus?

coins

Ap 70% elektrības izmaksu samazinājums

save_energy

Neatkarība no elektrības tirgus cenu svārstībām

house-02

Drošs, bezriska ieguldījums nākotnē

earth

CO2 emisiju samazināšana

roof

Brīvas jumta vietas vai zemes izmantošana

solar_energy

Vienkāršākais veids, kā ražot un pārdot elektroenerģiju

depositphotos_117919136-stock-illustration-solar-energy-concept

Vides saglabāšana un ilgtspējības veicināšana

energy class

Ēkas energo klases uzlabošana

Saņem bezmaksas veiktspējas un rentabilitātes aprēķinu!

Lai mēs spētu jums sniegt precīzu atbildi ātrāk, lūdzu norādiet, kur vēlaties uzstādīt saules paneļus, saules paneļa uzstādīšanas pozīciju, plānotās vietas izmēru un pašreizējo ikmēneša elektroenerģijas patēriņu. Ja plānojat uzstādīt saules paneļus uz jumta, lūdzu, norādiet jumta veidu un leņķi.

Mēs pārstāvam labākos saules enerģijas risinājumu ražotājus