Saules enerģija mājsaimniecībām

DCIM100MEDIADJI_0139.JPG

Saules enerģija mājsaimniecībām

Izvēloties saules enerģiju, mājsaimniecības var samazināt elektroenerģijas izmaksas līdz pat 50%. Turklāt jūs iegūsit brīvību no elektroenerģijas cenu svārstībām.

Saules paneļi uz jumta

Privātmāju īpašnieki ar ierobežotu brīvās zemes daudzumu visbiežāk izvēlās saules paneļus izvietot uz privātmājas vai apkārt esošo saimniecības ēku jumta. Lai saprastu nepieciešamo investīciju apjomu un piemērotāko paneļu veidus, mums ir jāzina, cik liela ir jumta kvadratūra, kāds ir jumta leņķis un kurā virzienā ir iespējams novietot saules paneļus, lai sasniegtu augstākā efektivitāte.

Uz zemes uzstādāmi saules paneļi

Privātmāju īpašnieki ar brīvu, neizmantotu zemes gabalu arvien biežāk izvēlas izvietot saules paneļus uz zemes. Saules paneļus var novietot jebkurā vietā uz zemes, ja ir pietiekami daudz vietas un saules gaismas. Daudzos gadījumos arī privātmāju īpašnieki izvēlas izmantot savu tuvējo zemi, nevis jumtu. Kura vieta ir piemērotākā jūsu gadījumā, to mūsu eksperti palīdzēs noskaidrot konsultācijas un rentabilitātes aprēķina laikā.

Mūsu produkti

Saules paneļi

Plaša klāsta monokristalīna saules paneļi no pasaules klases izstrādātājiem.

Saules baterijas

Saules baterijas priekš maza un liela apjoma saules enerģijas projektiem.

Invertori

Invertori no pasaules klases izstrādātājiem kas nodrošina drošu un stabilu saules parka darbību.

Mēs parūpēsimies par visu nepieciešamo saules paneļu parka uzstādīšanas projektā

Mēs piedāvājam pilnu saules paneļu parka izveides pakalpojumu, kurā ietilpst izpēte un analīze, dokumentācija, projektēšana, projektu vadība, saules paneļu uzstādīšana un nepieciešamo atļauju iegūšana, lai sāktu ražot savu elektroenerģiju.

Nepieciešama palīdzība izvēlēties piemērotāko risinājumu jūsu mājsaimniecībai?

Neuztraucieties par to! Mēs jums palīdzēsim izvēlēties tieši jums vispiemērotāko saules enerģijas risinājumu. Pastāstiet mums par savām vajadzībām, un mēs ieteiksim labāko risinājumu.