Saules enerģija ir pieejama ikvienam

Saules enerģija tagad ir pieejama ikvienam! . Kā jūs varat ietaupīt resursus nākotnē, jau šodien uzbūvējot saules enerģijas parku.

Saules enerģija ir pieejama ikvienam

Saules enerģija tagad ir pieejama ikvienam! . Kā jūs varat ietaupīt resursus nākotnē, jau šodien uzbūvējot saules enerģijas parku.

Mēs parūpēsimies par visu nepieciešamo saules paneļu parka uzstādīšanas projektā

Mūsu ekspertu komanda parūpēsies par katru sīkumu jūsu saules enerģijas parka izveidē. Mēs vēlamies saviem klientiem nodrošināt bezrūpīgu pieredzi. Tāpēc mēs piedāvājam pilnu saules paneļu parka izveides pakalpojumu, kurā ietilpst izpēte un analīze, dokumentācija, projektēšana, projektu vadība, saules paneļu uzstādīšana un nepieciešamo atļauju iegūšana, lai sāktu ražot savu elektroenerģiju.

Konsultācija un analīze

Katrs projekts sākas ar konsultāciju, lai noskaidrotu Jūsu vajadzības, lai mēs varētu sagatavot personalizētu piedāvājumu. Pirms jebkura projekta mēs veicam arī rentabilitātes un darbības analīzi. Mēs saprotam, ka pirms lēmuma pieņemšanas par saules parka būvniecību mūsu klientiem ir nepieciešama visa pieejamā informācija, tostarp informācija par to, cik izdevīga būs saules parka izveide. Mēs arī veicam veiktspējas analīzi, lai noteiktu, cik lielu daļu no tīkla iepirktās enerģijas segs saules enerģija pēc paneļu uzstādīšanas.

Uzstādīšana un projektu vadība

Mūsu komanda rūpējas par visu projekta vadības procesu un uzstādīšanas darbiem. Mēs nodrošinām arī visu nepieciešamo montāžai un paneļu stiprināšanai. Kad paneļi būs uzstādīti, mēs veiksim pēdējos nepieciešamos elektrības darbus un nodrošināsim, ka saules paneļi sāk ražot elektroenerģiju.

Dokumentācijas un atļauju sagatavošana

Mēs parūpēsimies par visu nepieciešamo dokumentu un atļauju sagatavošanu. Lielākā daļa dokumentu ir jāsagatavo un jāiesniedz attiecīgajās institūcijās pirms saules paneļu parka būvniecības uzsākšanas. Ir arī dažas atļaujas, kas jāizsniedz, kad saules paneļu parks ir jau uzstādīts. Visu nepieciešamo dokumentu sarakstu varat atrast mūsu mājaslapas sadaļā: saules paneļu parka būvniecība.

Uzstādīšana un projektu vadība

Mūsu komanda rūpējas par visu projekta vadības procesu un uzstādīšanas darbiem. Mēs nodrošinām arī visu nepieciešamo montāžai un paneļu stiprināšanai. Kad paneļi būs uzstādīti, mēs veiksim pēdējos nepieciešamos elektrības darbus un nodrošināsim, ka saules paneļi sāk ražot elektroenerģiju.

Apkope

Saules paneļu parkiem nepieciešama ļoti minimāla apkope, bet arī to mēs nodrošinām saviem klientiem. Mēs iesakām veikt saules paneļu apkopi reizi gadā. Apkopes laikā mēs pārbaudīsim arī invertorus, elektriskos savienojumus un metāla konstrukcijas.

Saules enerģija biznesam

Saules enerģija dod iespēju ražot tīru un videi draudzīgu enerģiju un vienlaikus ievērojami samazināt jūsu uzņēmuma elektrības rēķinus. Solar energy is the solution! Papildus tam jūs iegūsiet brīvību no Sadales Tīkla patstāvīgi svārstīgajām elektroenerģijas cenām, kā arī ievērojami samazināsiet sava uzņēmuma CO2 emisijas un ekoloģisko pēdu.

Esam strādājuši ar daudzu uzņēmumu īpašniekiem dažādās nozarēs visā Baltijā. Mēs zinām, cik noslogota var būt uzņēmēja ikdiena, tāpēc parūpēsimies par visu saules parka ierīkošanas procesu. We will do the return on investment and performance analysis, will prepare all the permits and documentation, will install the solar park and get it approved and running. Mēs veiksim saules paneļu ieguldījumu atdeves un veiktspējas analīzi, sagatavosim visas atļaujas un dokumentāciju, uzbūvēsim saules parku un panāksim tā apstiprināšanu un darbības uzsākšanu. Pasaulē lielākie saules enerģijas risinājumu ražotāji mums ir uzticējuši tos pārstāvēt Baltijas un Skandināvijas valstīs. Tas ļauj mums piedāvāt labākas cenas un zemākas uzstādīšanas izmaksas mūsu klientiem.

Saules enerģija mājsaimniecībām

Saules enerģijas priekšrocības tagad ir pieejamas ikvienam! Nav svarīgi, vai jums ir maza dārza mājiņa, privātmāja, vai varbūt neizmantota zeme ‒ saules enerģija ir pareizā izvēle zaļākai un drošākai nākotnei. Uzstādot saules paneļus, vidēja izmēra mājsaimniecība samazina elektroenerģijas izmaksas par aptuveni 50%. Turklāt jūs iegūstat brīvību ražot savu elektroenerģiju un varat aizmirst par pastāvīgi mainīgajām elektroenerģijas cenām.

Ar saules enerģiju esam aprīkojuši vairākus mazākus un lielākus privātos īpašumus Baltijas valstīs. Šī pieredze ļauj mums atrast arī jūsu mājsaimniecībai piemērotāko risinājumu. Jebkurš projekts sākas ar konsultāciju un detalizētu veiktspējas un ieguldījumu atdeves analīzi, lai jums būtu pieejama visa informācija, pirms izlemjat savā īpašumā uzstādīt saules paneļus.

Mēs pārstāvam labākos saules enerģijas risinājumu ražotājus

Mūsu produkti

Saules paneļi

Plaša klāsta monokristalīna saules paneļi no pasaules klases izstrādātājiem.

Saules baterijas

Saules baterijas priekš maza un liela apjoma saules enerģijas projektiem.

Invertori

Invertori no pasaules klases izstrādātājiem kas nodrošina drošu un stabilu saules parka darbību.

Jaunumi

N-tipa saules paneļi

N-tipa saules paneļi

N-tipa saules paneļi piedāvā augstāku efektivitāti, labāku veiktspēju vāja apgaismojuma apstākļos, augstāku temperatūras toleranci un elastību to uzstādīšanā. Turklāt N-tipa saules paneļiem ir samazināta gaismas atstarošanu un palielināta gaismas caurlaidību, kas uzlabo to kopējo veiktspēju.

Skatīt